Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam cihaz iPad 5 11.3.1 sürümü jailbreakli şimdi bahsetcem şey mümkün mü bilmiyorum ama mümkünse çok yardımı olacak bana, iOS oyunlarda cihazimin jailbreakli olduğunu algilamayacak bit tweak yada başka bir şey var mı ? Böyle bir şey mümkün mü ? Google'dan baktimda flex2 tweak dan bahsediyor da bilgisi olan var mı ? Yardımlarınız i bekliyorum
Liberty

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hocam cihaz iPad 5 11.3.1 sürümü jailbreakli şimdi bahsetcem şey mümkün mü bilmiyorum ama mümkünse çok yardımı olacak bana, iOS oyunlarda cihazimin jailbreakli olduğunu algilamayacak bit tweak yada başka bir şey var mı ? Böyle bir şey mümkün mü ? Google'dan baktimda flex2 tweak dan bahsediyor da bilgisi olan var mı ? Yardımlarınız i bekliyorum
Liberty tweakını deneyebilirsiniz.

ismail5634

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPod Touch 5th
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim
Hocam Allah razı olsun denedim çalıştı çok çok teşekkür ederim büyük bir dertten kurtardı beni :)
Mesaj düzenlendi:

iOS 11.3.1 jb MP3 indirme tweaki önerirmisiniz

Son düzenleme:

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İki sorum var. Yanıtlanması ricasıyla:

-twitter++ yükledim, ama yorum yaparken karekter sayısı değişmedi, yine az. Bunu artırmanın yoku yok mu? Bu teeak bunu da yapmıyor muydu?
-Watusiden sonra bir sohbetteki ileti-resim
5 ten fazla kişiye iletilmiyor.

Saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
İki sorum var. Yanıtlanması ricasıyla:

-twitter++ yükledim, ama yorum yaparken karekter sayısı değişmedi, yine az. Bunu artırmanın yoku yok mu? Bu teeak bunu da yapmıyor muydu?
-Watusiden sonra bir sohbetteki ileti-resim
5 ten fazla kişiye iletilmiyor.

Saygılar.

Twitter++ ayarlarını kontrol edin orada ayarı olabilir.

Diğer sorunuz için sanırım henüz watusi'de böyle bir özellik yok.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@yusuf.ozgul ayarlarda göremedim, keşke twiter++ nın da Türkçesi olsaydı. Teşekkürler kardeş.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Merhaba arkadaşlar bazı kişiler LTEo4G tweak bilir belki ben yükledim LTE yazısı 4G olmadı sürümüm 11.3.1 yardımlarınızı bekliyorum
Mesaj düzenlendi:

Tamam gerek kalmadı bizim JailbreakTR reposundan yükledim olmamıştı başka repodan yükledim oldu

Son düzenleme:

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar bazı kişiler LTEo4G tweak bilir belki ben yükledim LTE yazısı 4G olmadı sürümüm 11.3.1 yardımlarınızı bekliyorum
Mesaj düzenlendi:

Tamam gerek kalmadı bizim JailbreakTR reposundan yükledim olmamıştı başka repodan yükledim oldu
Bigboss oldu bende de.

Son düzenleme:

Emre_1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar selamlar telefonum elma ekranında kaldı
olay şöyle oldu Iphone 6 telefonum için geçen gün 11.4.1 electra jailbreak kurmaya çalıştım vede kurdum cydia falanda yüklendi ondan sonra telefonu açıp kapattığımda jailbreak gitmişti tekrar jailbreak yapayım dedim ve electra uygulamasını girdim jailbreak e bastım telefon 15-20 saniye sonra siyah bir ekran oldu ondan sonra telefon elma ekranında kaldı hardreset yaptım gene açılmadı güvenli modda açayım dedim ekran kapanın tekrar açıldı en sonunda recovery moda alıp itunes bağladım güncelle seçeneğini bastım hata verdi en önemlisi telefonda resimlerin gitmesini istemiyorum bir çözüm önerebilirmisiniz teşekkürler.

Yigidoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
ios 11.2 için hangi jailbreak uygulamasını önerirsiniz shsh kayıtlarını alabilir miyim ? Jailbreak yüklersem sistemde şişme yapan cache dosyalarını icleaner ile silebilir miyim ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar selamlar telefonum elma ekranında kaldı
olay şöyle oldu Iphone 6 telefonum için geçen gün 11.4.1 electra jailbreak kurmaya çalıştım vede kurdum cydia falanda yüklendi ondan sonra telefonu açıp kapattığımda jailbreak gitmişti tekrar jailbreak yapayım dedim ve electra uygulamasını girdim jailbreak e bastım telefon 15-20 saniye sonra siyah bir ekran oldu ondan sonra telefon elma ekranında kaldı hardreset yaptım gene açılmadı güvenli modda açayım dedim ekran kapanın tekrar açıldı en sonunda recovery moda alıp itunes bağladım güncelle seçeneğini bastım hata verdi en önemlisi telefonda resimlerin gitmesini istemiyorum bir çözüm önerebilirmisiniz teşekkürler.
Son durum nedir?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
ios 11.2 için hangi jailbreak uygulamasını önerirsiniz shsh kayıtlarını alabilir miyim ? Jailbreak yüklersem sistemde şişme yapan cache dosyalarını icleaner ile silebilir miyim ?
  1. Uncover ile jailbreak yapabilirsiniz.
  2. İmzası açık olmayan sürüme SHSH kaydı alamazsınız.
  3. iCleaner ile temizlik yapabilirsiniz ama aman aman bi fayda sağlamaz. Kurduğunuz tweaklere dikkat etmek gerekiyor.

glados19965

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
merhaba elimde bir iphone 4 var(iphone 3,2 ios sürümü 7.1.3) ve dokunmatiği çalışmıyor ve jailbreaklı değil 3utools ile downgrade yapmaya çalıştım downgrade işlemi sorunsuz gitti ve jailbreak oldu ama tether reboot yapamıyorum yaptığımda ananas logosu cıkıyor ve 30 saniye sonra kendini tekrar dfu moduna alıyor yarın yeni ekranı gelicek ne yapmamı onerirsiniz downgrade konusunda

Gvnn47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar
İos uygulama düşürme programı veya tweakı var mıdır Bilgi için teşekkürler
ip6s iOS 11.3.1 jailbreak

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Merhaba,
arkadaşlar applekutusu web sitesinden avrupa menşeili iphone xs max cihazı almayı düşünüyorum sıfır kutusunda jelatinli vs... Kafamda soru işareti olan tek bir konu var; Jailbreak benim olmazsa olmazım. Şimdi ben bu cihazı açıp yüklediğimde sanırım son sürüm ios ile açılacak. Jailbreak yükleyebilir miyim bu konu çok önemli yoksa almıcam. Tavsiye önerilerinizi bekliyorum, tşk.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhaba,
arkadaşlar applekutusu web sitesinden avrupa menşeili iphone xs max cihazı almayı düşünüyorum sıfır kutusunda jelatinli vs... Kafamda soru işareti olan tek bir konu var; Jailbreak benim olmazsa olmazım. Şimdi ben bu cihazı açıp yüklediğimde sanırım son sürüm ios ile açılacak. Jailbreak yükleyebilir miyim bu konu çok önemli yoksa almıcam. Tavsiye önerilerinizi bekliyorum, tşk.
Eğer 12.1.3 ya da daha üst sürüm gelirse 12.1.1 beta 3 yükleyebilirsiniz imzalar kapanmadan.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone x 11.3.1 Electra jb kullanıyorum.Son güncellemeyi yaptıktan sonra cydiada bu hatayı alıyorum
Mesaj düzenlendi:

iPhone x 11.3.1 Electra jb kullanıyorum.Son güncellemeyi yaptıktan sonra cydiada bu hatayı alıyorum

Ekli dosyalar

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Mesaj düzenlendi:

Bu konuya bir göz atabilirsin

JailbreakTR

Tips
Tips
Üst Alt