Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kilit ekranda uygulama kısayol iconu nasıl konuluyordu.Konusunu arıyorum bulamadım 40 dakkadır

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
iCleaner dışında bir çözüm önerisi lazım. Maili hesabımı kaldırdım yine de gitmedi bu 247mb. iCleaner iOS 9.3.5te geçen hafta kurdum ve Tarama butonuna bastım telefon sürekli kendini yeniden başlatıp durdu o bakımdan farklı bir çözümü olan varsa yardımını bekliyorum.

Ekli dosyalar

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
icloud hesabındaki mailler burda bahsedilen. a girip ordan maillerini temizlersen sorun çözülür ;)

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
icloud hesabındaki mailler burda bahsedilen. a girip ordan maillerini temizlersen sorun çözülür ;)
Boş gözüküyor hocam 1 tane mail var sadece onu da sildim durum aynı...

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sıfırla ve iCloud kullanma
Zaten topu topuna 16 GB lık alan var geriye kalan yaklaşık 7-8 GB

Tavsiye: Googlemail ve dropbox kullan

JailbreakTR
8 gb'lık model kullanınca insan önemsiyor 250mb'ı😊 Şimdilik 2.4gb'lık alanım var, dolunca sıfırlayacağım. iCloud mecbur kullanmam gerek iPhone'umu Bul'u kullanıyorum çünkü😊👍🏻

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar öncelikle merhaba buraya yazmadan önce detaylı bir şekilde araştırdım bi kaç yol buldum redditte işe yaramadı. Problem şu appstore den bazen güncelleme yapamıyorum, ayrıca instagram ve youtube de çöküyor cihazı reboot etmek zorunda kalıyorum. Bir çok kez başıma geldi denk gelen varmıdır böyle hataya ?

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Opera vpn çalışmamakta buna benzer alternatif varmı acaba
Not AppStore’da bir kaç Free vpn denedim fakat doğru dürüst çalışana rastlamadım

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Wifi için dns olarak 1.1.1.1 kullanabilirsin. Hücresel içinse yakında bir yol paylaşacağım

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Onavo protect vardı geçen senelerde. Kurulu cihazda çalışıyor ancak yeni cihaza kuramadım.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
YouTube çöküyor problemini biraz açar mısın? Video izlerken donuyor mu yoksa YouTube uygulamasından mı atıyor?
Genel olarak Instagram ve YouTube Tweakleri başka Tweaklerle çakışıp, uygulama sorunlarına yol açabiliyor. Bu yüzden Rocket for Instagram, Cercube gibi Tweakleri yükleyemiyorum ben mesela. Anemone bile sistem çapında yavaşlık/çökmelere yol açabiliyor. Cydia ve varsa manuel yüklediğin Tweakleri paylaşırsan yardımcı olabilirim.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
8 gb'lık model kullanınca insan önemsiyor 250mb'ı😊 Şimdilik 2.4gb'lık alanım var, dolunca sıfırlayacağım. iCloud mecbur kullanmam gerek iPhone'umu Bul'u kullanıyorum çünkü😊👍🏻
Jailbreak işlemlerinde (özellikle eski JB'lerde) özellikle iCloud kapatılması isteniyor. Herhangi bir sıkıntı olmasın diye. Daha çok iPhone'umu Bul'u kapatın derler ama iCloud çıkış yapınca o da kapanıyor zaten. Bu sebeple JB'li cihazda iCloud kullanılması pek sağlıklı değil. Telefon kapanınca malum JB gidiyor, tekrar JB yaparken yine sıkıntı çıkarabilir. iCloud sürekli aç/kapa da zor olur. Çok özel değilse iPhone'umu Bul'u kullanma amacınız nedir?

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Jailbreak işlemlerinde (özellikle eski JB'lerde) özellikle iCloud kapatılması isteniyor. Herhangi bir sıkıntı olmasın diye. Daha çok iPhone'umu Bul'u kapatın derler ama iCloud çıkış yapınca o da kapanıyor zaten. Bu sebeple JB'li cihazda iCloud kullanılması pek sağlıklı değil. Telefon kapanınca malum JB gidiyor, tekrar JB yaparken yine sıkıntı çıkarabilir. iCloud sürekli aç/kapa da zor olur. Çok özel değilse iPhone'umu Bul'u kullanma amacınız nedir?
Bende iPhone iPad iPod Touch olmak üzere 3 tane Apple cihazım var, bunların nerede olduğunu ve kaybolma durumunda rahat bulabileyim diye kullanıyorum.

asmarena6

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
VPN master. Vip alırsın bide localappstore ile gayet güzel şekilde stabil kullanırsın reklamsız ve hızlıca

Tips
Tips
Üst Alt