Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bende ttnet ten ev interneti kampanyası dahilinde iphone 7 almak istiyorum.Bu sürüm olayı kafamı karıştırıyor. Kargo ile gönderdiklerinden dolayı imei seri no kutu gibi seçeneklere bakma şansım da yok eski sürüm çıkma ihtimali nedir acaba fikir verebilirmisiniz.
Göndereceği Cihaz seri numarası onlarda mevcuttur, sorup öğrenebilirsin

JailbreakTR

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Nasip işi işte, bir kaç kişiye aynı tarihte 11.1.2 denk geldi.. değiştirme imkanın yokmu ?

Yok hocam maalesef kaldı elimde.Satışa çıkardım 100-200 altına veririm 4250 civarına :) ilan açtım bugün bakalım kısmet burdan da isteyen olursa 4250

iiiayaziii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Günaydın Arkadaşlar Kapalı Kutu İphone X Buldum
Production week : -51- (December)
Production year : -2017-
Model introduced: -2017-
Capacity: 256GB 11.1 11.1.x sürümleri çıkma olasılığı sıfır herhalde :s
Çıkmaz hocam jb için alıyorsan boşa alma 50. Hafta bile 11.2.1 geliyor.Çok almak istiyorsan ben sana vereyim

İphone X satışı çok olduğu için 11.1.2 ve alt sürümlerini bulmak çok zor

JailbreakTR
Sa hocam aldım mesajı çok geç gördüm iş işten geçti :) bide ben yurtdışında alıyorum Türkiye’de değilim burda trye göre uygun fiyat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bende ttnet ten ev interneti kampanyası dahilinde iphone 7 almak istiyorum.Bu sürüm olayı kafamı karıştırıyor. Kargo ile gönderdiklerinden dolayı imei seri no kutu gibi seçeneklere bakma şansım da yok eski sürüm çıkma ihtimali nedir acaba fikir verebilirmisiniz.
Çok zor kardeşim forumlarda dolaşıp jailbreakli temiz telefon satan birini arayıp bulmak bile ondan daha kolay öyle diyeyim sana

Modells73

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar ücretli uygulamaları ücretsiz indireceğim tutuapp benzeri uygulamalar varmı
Mesaj düzenlendi:

İos 11.3 için ücretli uygulamaları indirecek bi uygulama varmı arkadaşlar

Son düzenleme:

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar ücretli uygulamaları ücretsiz indireceğim tutuapp benzeri uygulamalar varmı
Mesaj düzenlendi:

İos 11.3 için ücretli uygulamaları indirecek bi uygulama varmı arkadaşlar
Tweakbox AppValley işini görür

aticim

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar cihazı yeniden başlattığımda electra jb butonuna basınca 2,5 dk siyah ekranda bekliyorum işlemin bitmesini, düne kadar 30 sn. yi geçmezdi bu durum. Sizde de öyle mi?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
@aticim kurduğun tweaklerden kaynaklanıyordur muhtemelen. Electra kullanmıyorum fakat daha önceki jailbreak hayatımda aynı durumu bir çok kez tecrübe ettim.

ugrsa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba iPhone 8 64gb 5 gün önce aldım. Sarj ilk iki gün iyiydi şuan bi tuhaf gibi

11.3 e geçeyim mi? Bu sarj süresi normal mi? 3G açık 4G kapalı facebook instagram kullandim çoğunlukla birde Whatsapp

Acaba 3g zorlandigi icin falan mi bitiyor?

Yada yukledigim uygulamalardan mi?

Guncellersem ota dan mi yapayim? Yoksa pcden mi?

Ekli dosyalar

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@ugrsa dostum zaten o 3 program iPhone da en çok şarj tüketen uygulamardan :D özellikle facebook ve instagram :D

bence kal şu anda 11.2.5 de ama illa ki geçmek istiyorsan temiz kurulum yaparak iTunes üzerinden yap. :okay:

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
@ugrsa 11.4 Final yayınlanana kadar sürümde kalmanı öneriyorum. LTE hayatımıza girdiğinden beri nedense, bilinçli şekilde 3Gnin trafiğini kısıtlayıp bizi 4g kullanmaya zorluyolar. Şuanki 3g lte öncesi 2nin hızına eş değer nerdeyse. LTE kullanman daha mantıklı olur.

ugrsa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
O zaman 11.3 e geçmiyorum. 4G de yardırıyorum sarj normal mi sizce ? Anormal durum var mi?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
2 saat 35dk boyunca adı geçen uygulamaları kullandıysan gayet normal :)

sentin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
iPhone 7 kullanıyorum hangisini kurmalıyım? Aralarındaki fark nedir?83B4D1E8-0238-4D27-AE90-CB7BE0DB8C2D.jpeg

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İyi akşamlar,
Operatör ismini hangi tweak ya da uygulama ile kaldırıyorduk acaba?
Edit: Springtomize 4 ile hallettim.. Kişisel tercihi seçili hale getirip herhangi bir şey yazmayınca oldu..

Son düzenleme:

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus

@efsane6 kardeşim burada ben sadece youtube++ kurmak istiyorum ama diğeri de beraberinde geliyor daha önce bende kurulu olduğu için sürekli hata veriyor ve youtube++ yı da kurmuyor yardımcı olurmusun

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS

@efsane6 kardeşim burada ben sadece youtube++ kurmak istiyorum ama diğeri de beraberinde geliyor daha önce bende kurulu olduğu için sürekli hata veriyor ve youtube++ yı da kurmuyor yardımcı olurmusun
önceki toolsu nerden kuruysan tweaki ordan kur ya da kaldırıp öyle yüklemeyi yap

God3err

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
iPhone 6S için 11.3 jailbreak nasil atiliyor ? Veya geri sürümlere dönme imkanım var mı yardım ederseniz sevinirim

Tips
Tips
Üst Alt