Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar
Tc den veya isimden adresi bulan tweak program var mı? Eskiden mernise bağlanır çekerdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Cahilim de checkra1n falan ne ?
Şu anda kullanılan unc0ver, Chimera vs. gibi uygulamalar mesela birer jailbreak aracı. Checkra1n de daha geliştirilmekte olan, çıktığında büyük ihtimalle hangi iOS sürümünde olduğunuza bakmaksızın kullanabileceğiniz bir jailbreak aracı olacak (iOS sürümleriyle gerekli uyumluluk sağlandığını sürece).

FatihGulcicek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Şu anda kullanılan unc0ver, Chimera vs. gibi uygulamalar mesela birer jailbreak aracı. Checkra1n de daha geliştirilmekte olan, çıktığında büyük ihtimalle hangi iOS sürümünde olduğunuza bakmaksızın kullanabileceğiniz bir jailbreak aracı olacak (iOS sürümleriyle gerekli uyumluluk sağlandığını sürece).
Ne zaman olur sizce 13.1.2 sürümdeyim iphone 8 de 😁

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Bilmiyorum, sadece gelişmeleri takip ediyorum ben de Twitter ve Reddit'ten 🙂 Kesin bir süre veremem elbette, ama yakında çıkacaktır gibi geliyor bana.
Resmi Twitter hesabı @checkra1n 'den gelişmeleri takip edebilirsiniz.

mstbk93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba

find my friend arkadaşlarımı bul adlı yerleşik yüklü gelen apple uygulamasını ipa olarak indirebileceğim bir site varmı yardımcı olurmusunuz

JailStar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sileodan hiçbir şey silemiyom veya yükleyemiyorum yeniden başlatıp jbyi aktif hale getirdim hala aynı problemi yaşıyorum

nostem710

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Sahte konum var mı tweak veya başka bişi ?

frknm99

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Yok hocam öyle değil kur diyorsunuz ama sıraya eklenmiyor veya kaldır diyince ama az önce denedim çalışıyor. Bunu 2. Yaşadım ama
Cihazı yeniden başlatın Unc0ver'dan reinstall cydia ve reset cydia cache ayarlarını açın jailbreak yapın

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cihazı yeniden başlatın Unc0ver'dan reinstall cydia ve reset cydia cache ayarlarını açın jailbreak yapın

Chimera kullanıyor.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba iOS 12.4 jb iPhone X üzerine normal instagram kurulu ve instaonlinemonitor tweak kullanıyorum. İosninja üzerinden bir instagram daha kurdum bunun üzerinde de instaonlinemonitor tweak ini nasıl çalıştırabilirim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yok hocam öyle değil kur diyorsunuz ama sıraya eklenmiyor veya kaldır diyince ama az önce denedim çalışıyor. Bunu 2. Yaşadım ama
Crack repo ve tweak kullanıyorsan uzak dur.
Chimera jb yerine uncover jb kullanabilirsin.

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bazen limneos reposu bu sıkıntıyı çıkartıyor ben de yaşamıştım şileo kullanırken repoyu kaldırdım düzeldi

Sileo<cydia<zebra :D

aganti

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba,
IPAD ım app store bağlanamıyor,
bir ay kadar önce yurt dışında bir uygulama indirdim .tabiki yeni bir apple kimliği yarattım o şekilde işimi hallettim daha sonra yeniden TR storeye dönüş yaptım ama nafile,
bir türlü app store ye bağlabamadım,bölge ve dil değiştirdim,
nerede hata yapıyorum...

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaslar elimde ipad air ios 9.3.3 jb li cihaz var, jb'siz kullanmak istemedigim icin bir turlu guncelleyemedim, guncelleyebilecegim max. surum 12.4.2 (ios 13 destegi yok), jb cikma ihtimali nedir, ios 12.4.1 ve 12.4.2 icin ugrasipta biseyler yaparlar mi? ben memnunum 9.3.3 jb den ama artik cogu probram ya atma yapiyor ya acmiyor yada eski versiyonuna izin veriyor sadece, bence sirf bu tarz cihazlar icin bile ios 12'nin son surumune jb yayinlamalari lazim

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba

find my friend arkadaşlarımı bul adlı yerleşik yüklü gelen apple uygulamasını ipa olarak indirebileceğim bir site varmı yardımcı olurmusunuz
App store dan inmiyormu?

Şu linkteki i tunes ile indirebilirsin

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tayoreyiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar iphone 7 plus ios12.4 uncover jailbreak kullanıyorum telefon kapandığında tekrar pcden impactör ile uncoveri kurup jailbreak yapmam gerekiyor yapmazsam uncover açıldığı gibi kapanıyor tekrardan pcdne atmam gerekşyor bunun için daha basit bir yöntem varmı telefondan yapma şansım vs

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar iphone 7 plus ios12.4 uncover jailbreak kullanıyorum telefon kapandığında tekrar pcden impactör ile uncoveri kurup jailbreak yapmam gerekiyor yapmazsam uncover açıldığı gibi kapanıyor tekrardan pcdne atmam gerekşyor bunun için daha basit bir yöntem varmı telefondan yapma şansım vs
Reprovision tweakı kullanın.

Tayoreyiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Reprovision tweakı kullanın.
Çok teşekkürler

mincu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba arkadaşlar, 6s ios 11.4 jailbreak (electra ile) kullanıyorum.. bazı programlar 12.4 ios istiyor.. telefonum için 12.4 shsh kayıtlarını almıştım.. 12.4 e yukseltebilir miyim..

Tips
Tips
Üst Alt