Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar jb yapalı 2 hafta oldu fazla bir bilgim yok Whatsapp watusi yüklemek istiyorum ipa dosyası var bilgisayar olmadan nasıl yüklerim veya başka nelerden yüklerim tweakbox ile indiremiyorum.
Cydia da aşağıdaki linki kaynaklara ekleyin. İçerisinde watusi var onu kurun.

mustup

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
selamlar arkadaşlar şarjda pubg oynarken full olan ekran parlaklığı birden düşüyor ama baktığımda parlaklık full fakat ekran kısık bunun nedeni nedir sizdede böyle oluyor mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ferat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ICleaner Pro için:
Liberty için:

Forumda arama yap
@efsane6 iCleaner için yazmış olduğun repoyu yüklediğimde bu hatayı alıyorum, incendo reposunu ReProvision için yüklemiştim çakışıyor olabilir mi acaba ?

Ekli dosyalar

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
selamlar arkadaşlar şarjda pubg oynarken full olan ekran parlaklığı birden düşüyor ama baktığımda parlaklık full fakat ekran kısık bunun nedeni nedir sizdede böyle oluyor mu?

Cihaz çok ısınıyordur şarjda oyun oynamamaya dikkat edin

Berk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
merhabalar elimde bi ip 5 var bu cihaza appcake yüklüyorum yanlız indirme işlemini yapmıyor tweak öneriniz olur mu ? birde jb ile cihazın imeisini değiştirebiliyor muyuz kayıtlı değilde cihaz ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
merhabalar elimde bi ip 5 var bu cihaza appcake yüklüyorum yanlız indirme işlemini yapmıyor tweak öneriniz olur mu ? birde jb ile cihazın imeisini değiştirebiliyor muyuz kayıtlı değilde cihaz ?
Appcake stabil çalışmıyor. Tweak öneri için konu linkini inceleyin. Tweak | Paylaşım Jb ile cihaz imei değiştiremezsin.

Ferat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@efsane6 iCleaner için yazmış olduğun repoyu yüklediğimde bu hatayı alıyorum, incendo reposunu ReProvision için yüklemiştim çakışıyor olabilir mi acaba ?
Arkadaşlar bu hatayı alıyorum yardımcı olacak var mı?

deliadam

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İos 10 sürüm isteyen bir programı eski 4s ime yükleyebilrmiyim bi şekilde 9.3.5 sürümü telefonun bi programı deniycem ama yükleyemiyorum

ekarakass

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar uncover'dada denedim chimera'dada denedim jailbreaktr reposunun içi eksik

ekarakass

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Repo içeriği eksik değil repo içeriği değişti uzun süre önce
1 senedir bende jai yoktu haliyle ara ara forma girip bakardım yeni jai çıkmışmı diye o nedenle olan bitenden pek haberim yok ozaman bende sorun yok peki jailbreaktr reposunda sayısını hatırlayamıyorum epey tweak vardı ne olduda bu içeriklerin emeklerin hepsi silindi

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
1 senedir bende jai yoktu haliyle ara ara forma girip bakardım yeni jai çıkmışmı diye o nedenle olan bitenden pek haberim yok ozaman bende sorun yok peki jailbreaktr reposunda sayısını hatırlayamıyorum epey tweak vardı ne olduda bu içeriklerin emeklerin hepsi silindi

Maalesef strateji değişikliğinden dolayı içerik değişti. Arşivden kaldırıldı

Ferat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
12.4 shsh kaydı almaya çalışıyorum fakat sitesinden model numarasını yazıyorum error veriyor. İnternal name model numarasını ya ben tam olarak teşhis edemedim ya da shsh sitesi ile alakalı bir durum var.Telefon 6s 16 gb gold

Tips
Tips
Üst Alt