Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
150 küsür paket vardı 12.1.2'deyken. 12.4'e geçince aynılarını yükledim hiç bir sorun yok, hepsi cayır cayır çalışıyor. Ki şuan herkes durmadan bu sürüme geçiyor, zamanını boşa kaybetmeden geç sende. Ve jailbreakler piramit kadar sağlam. Gördüğüm en kaliteli sürümlerden. Boşuna duruyorsun.
OnlineNotify ve Watusi çalışıyorsa şimdi geçerim :)

suheyl.2013

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
12.1.3 sürümündeyim unc0ver jailbreakli telefonum 12.4 e geçmeli miyim

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Slices 2 iOS 12.4 çalışıyormu biri deneyip yazabilirimi sürüm yükseltme yapacam bekliyorum çalışıp çalışmadığını yazarsanız

RxOS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Üstadlarım çok acil yardım lazım cihazıma DFU mod ile iOS 13 kurmak istiyorum iTunes güncel olmasına rağmen güncel değil diyor ne yapmalıyım ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Üstadlarım çok acil yardım lazım cihazıma DFU mod ile iOS 13 kurmak istiyorum iTunes güncel olmasına rağmen güncel değil diyor ne yapmalıyım ?
Konuyu okuyun.

mhmmdzn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ios 11.1.4 unc0ver jailbreak kulanıyorum belli bir süreden sonra telefon donuyor resetlemek zorunda kalyorum jb gidiyo yeniden kuruyorum yeniden donuyo döngü şeklinde devam ediyor aceba kurduğum bir repodan dolayımı

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
ios 11.1.4 unc0ver jailbreak kulanıyorum belli bir süreden sonra telefon donuyor resetlemek zorunda kalyorum jb gidiyo yeniden kuruyorum yeniden donuyo döngü şeklinde devam ediyor aceba kurduğum bir repodan dolayımı
Crack tweak kullandığın için.

RxOS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Konuyu okuyun.
Çok teşekkür ederim hocam sonunda sayenizde yapabildim

Vterlemez

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar bende İPhone 7 Plus var 12.4 yüklü Ayrıca jailbreak yaptım Cydia yükledim. Ben bir programı (D-Smart Go) eski sürümüne geri döndürmek istiyorum. Acaba bunu nasıl yapacağım?

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
iphone 6 + ne demek benim plus ipws indirecemde bunumu seçmem lazım defu aldım yüklemiyor

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar bende İPhone 7 Plus var 12.4 yüklü Ayrıca jailbreak yaptım Cydia yükledim. Ben bir programı (D-Smart Go) eski sürümüne geri döndürmek istiyorum. Acaba bunu nasıl yapacağım?
AppAdmin tweaki var sanırım oda güncel degil beklemeniz gerekiyor biraz

goodkat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba
ios 12.4'e yeni jailbreak kurdum bu sitede araştırdığım bazi tweakleri benim kurduğum cydia nin içinde uygulamaları bulamıyorum. Başka birşey mi indirmemiz gerekiyor.

Şimdiden teşekkürler.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba
ios 12.4'e yeni jailbreak kurdum bu sitede araştırdığım bazi tweakleri benim kurduğum cydia nin içinde uygulamaları bulamıyorum. Başka birşey mi indirmemiz gerekiyor.

Şimdiden teşekkürler.
Repolarını eklemen gerek.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bu konuda yeni olduğum için repoyu nasıl ekliyeceğimi bilmiyorum forumlarda yardım kısınlarında var mı ?

Konuda repolar var tıkladığınızda cydia ya yönlendirir ve kurulur. Hangi tweakı yükleyecekseniz reposunu ekleyin.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu konuda yeni olduğum için repoyu nasıl ekliyeceğimi bilmiyorum forumlarda yardım kısınlarında var mı ?

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kur dedim yeniden başlattım ama AppAdmin kurulmamış görünmüyor uygulama olarak. Acaba nasıl yükleyebilirim?
görünmez app storeye gir uygulamayı indirme butonuna basılı tut ekrana sürümler geliyor ama daha güncellenmedi sanırsam bir deneyin

Tips
Tips
Üst Alt