Neler yeni

Tweak Magma Pro

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tweak: Magma Pro

Sürüm: 1.0.2

Uyumluluk: iOS: 11.3 - 12.1.2

Fiyat: 1.99 USD

Repo: - Hediye Lisans

Açıklama: Magma Pro, Magma tweakinin gelişmiş, özellik dolu versiyonudur. Kontrol merkezinde hemen hemen her renk özelleştirme sağlayan bir tweaktir. Belirlediğiniz bir favori renginizi ister tüm cc için kullanabilir ya da tamamen rengarenk bir görüntü elde edebilirsiniz.

Magmanın ücretsiz sürümü aşağıda ki 3 alan için özelleştirme sağlar:
  • Bağlantı Modülü (WiFi, Bluetooth, vb.)
  • Aktif tuşlar (Flash, Rahatsız Etme, AirPlay, vb.)
  • Parlaklık ve Ses kontrolleri
Pro sürümü, aşağıdaki ek özelliklere erişmenizi sağlar:
  • Yalnızca bağlantı simgesinin rengini değiştirir (ve arka planı kaldırır)
  • Etkin olmayan tuşları da renklendirir
  • Aktif tuşları renklendirir (ve arka planı kaldırır)
  • Uygulama kısayoolarını renklendirir
  • Müzik kontrollerini renklendirir
BetterCCXI ile uyumludur. Noctis veya Centaur ile uyumlu değildir.

122011220212203122041220512206

Son düzenleme:

perfect59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@Se7Touch dostum pro satın aldım ancak birkaç yerini düzeltemedim nasıl yapabilirim mesela hücresel ve wifi işaretleri açıkken eski halinde gözüküyor farklı tweak yüklemek te gerekiyormu?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben satın almadım fakat arka planlarını kaldırdın mı hocam

perfect59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben satın almadım fakat arka planlarını kaldırdın mı hocam
Aynen kaldırdım ancak BetterCCXI te kurdum şuan A12 cihaza desteği yokmuş ondan olabilir sanıyorum bilemiyorum alakası varmıdır denetim merkezi için herhangi bir tweak kullanmıyorum şuan belkide BetterCCXI ile birbirine bağımlıdır diye düşünüyorum.Ayrıca Noctis te kurulu deaktif ederek te denedim bir kısım renklendi ama çoğu yarım yamalak kaldı.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Aynen kaldırdım ancak BetterCCXI te kurdum şuan A12 cihaza desteği yokmuş ondan olabilir sanıyorum bilemiyorum alakası varmıdır denetim merkezi için herhangi bir tweak kullanmıyorum şuan belkide BetterCCXI ile birbirine bağımlıdır diye düşünüyorum.Ayrıca Noctis te kurulu deaktif ederek te denedim bir kısım renklendi ama çoğu yarım yamalak kaldı.
Hmm.. Zannediyorum ki geliştirici bu tweak i stok bağlantı modülü için değilde BetterCCXI bağlantı modülü üzerine yazmış, bu sebeple sizde bağlantı modülü üzerinde ufak buglar gerçekleşiyor. Bu durumu geliştiriciye twitter hesabı üzerinden bildirebilirsiniz gerekli düzelmeyi yapacaktır. Noctis'in CC modülünde kapatırsanız daha iyi olur.

atilramazan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam denedim Tweakı gerçekten güzel çekilişte kazanmasaydım almayı düşünebilirdim fakat şu background ss teki gibi olsun istiyorum.arkaplan resmini değiştirmem mi gerekiyor?

Ekli dosyalar

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam denedim Tweakı gerçekten güzel çekilişte kazanmasaydım almayı düşünebilirdim fakat şu background ss teki gibi olsun istiyorum.arkaplan resmini değiştirmem mi gerekiyor?
Sareth tweaki ile arka planı değiştirebilirsin.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tweak indirdim arkaplan rengini ayarlayıp respring attıktan sonra safe mod a atmaya başladı bu yüzden tweakı kaldırmak zorunda kaldım
Bende ios 12 var sorunsuz kullanıyorum çakışan bir tweak olabilir (belki)

atilramazan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende ios 12 var sorunsuz kullanıyorum çakışan bir tweak olabilir (belki)
Bir fotoğrafı arkaplan yapmaya çalışınca ayarlarda aktif gözüküyor fakat fotoğraf cc de görüntülenmiyor.herhangi bir rengi arkaplan yapmaya çalışınca springboard crash veriyor

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt