Neler yeni

Mac Os Formatlama

pay2play

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Macbook Pro 2012 modelim var ssd taktırdıktan sonra diski sıfırladım fakat internet recovery ile kurmaya çalışırken böyle bir hata alıyorum disk seçme kısmında;
A923203E-30C1-4CCE-985C-0B156F35C695.jpeg

Ne yapmam gerek?

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Macbook Pro 2012 modelim var ssd taktırdıktan sonra diski sıfırladım fakat internet recovery ile kurmaya çalışırken böyle bir hata alıyorum disk seçme kısmında;
Ekli dosyayı görüntüle 16262

Ne yapmam gerek?
Yukarıdan dısk prat kısmından diski formatla mac gen günlük diye yazar ham diske kurmaya çalışıyorsan olmaz

pay2play

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Whatsapptan size birşey sorabilir miyim yardıma ihtiyacım var lütfen yardım edin
Mesaj düzenlendi:

Yukarıdan dısk prat kısmından diski formatla mac gen günlük diye yazar ham diske kurmaya çalışıyorsan olmaz
OS X Yosemite kuruyor fakat dolma ekranında kalan süre git gide artıyor ve aynı yerde takılı kalıyor neden acaba?

Son düzenleme:

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Whatsapptan size birşey sorabilir miyim yardıma ihtiyacım var lütfen yardım edin
Mesaj düzenlendi:

OS X Yosemite kuruyor fakat dolma ekranında kalan süre git gide artıyor ve aynı yerde takılı kalıyor neden acaba?
Buradan sorabilirsiniz

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Tahmini 48 dk da kurulum yapar önce indirme yapar yosemiteyi normal bir hızda 2 saatte indirir ama bazen yoğun olur int hızıda düşükse bazen 5 saat yada 13 saati bulur

pay2play

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Tahmini 48 dk da kurulum yapar önce indirme yapar yosemiteyi normal bir hızda 2 saatte indirir ama bazen yoğun olur int hızıda düşükse bazen 5 saat yada 13 saati bulur
Tamam kalsın bakalım böyle fiber 100 mbps internetim var ama

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Tamam kalsın bakalım böyle fiber 100 mbps internetim var ama
En geç 1 saat sadece kurulum için normal bu cihaz için indirme olayı sürürndürür zaten sana bi yavsiye dandik bi hdd ile time machine ile kullanmak istediğin halini yedek al Yükleme ile uğraşma bir sorun yaşadığında yarım saatte sıfır hale gelir. Daha üst sürümüde kurma buna bence kasar hele son sürüm ram yüksek ise belki kurtarır

pay2play

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Sorunsuz kurulum gerçekleştirdim ve Catalina yükseltmesi yaptım, teşekkürler.

Tips
Tips
Üst Alt