Neler yeni

Littlex çakışma

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar littlex kuruluyken tuş kildini açarken ya respin yapıyor yada saf mode atıyor kaldırdım sorun bitiyor bi tweaklemi
Çakışıyor varmı çözümü olan çok kullanışlı kaldırdım tekrar kurmak istiyorum öneriniz nedir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bende de uygulamaların arkasına gölge efekti veren bir Tweak vardı, adını hatırlamıyorum. Sırf rengini kırmızıya çevirdim diye, kilit ekranından menüye girerken telefon donuyordu. Rengini tekrar default yaptım, bu sefer de SpringBoard (Ana menü) hissedilir şekilde ağır çalışıyordu. Bazı Tweakler cihaza iyi gelmiyor sanırım. LittleX kullanan çok var bildiğim kadarıyla. Konuyu takipteyim.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Littlex, fluidity homegesture vs Bu tarz tweakler başlı başına sorun teşkil ediyor, bende ilk çıktığında çok keyif alarak kullanıyordum lakin zamanla sorun yaratmaya başlıyor ki kaldırmak istediğiniz de bile cihazdan kalkmıyor. Sadece sistemsel sorun yaratıyor kullanmak size kalmış. Soruna gelince de icleaner ile tweakleri Devredışı bırakıp tek tek aktif ederek Hangisinden kaynaklı olduğunu tespit edebilirsin.

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Littlex, fluidity homegesture vs Bu tarz tweakler başlı başına sorun teşkil ediyor, bende ilk çıktığında çok keyif alarak kullanıyordum lakin zamanla sorun yaratmaya başlıyor ki kaldırmak istediğiniz de bile cihazdan kalkmıyor. Sadece sistemsel sorun yaratıyor kullanmak size kalmış. Soruna gelince de icleaner ile tweakleri Devredışı bırakıp tek tek aktif ederek Hangisinden kaynaklı olduğunu tespit edebilirsin.
Ben icleanerda onu yapmaya korkuyorum bi ekran videosu çeksen komple jb den oldum daha önce

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben icleanerda onu yapmaya korkuyorum bi ekran videosu çeksen komple jb den oldum daha önce

Son kurduğun tweakten sonra da bu sorunu yaşıyor olabilirsin iphone x hareketlerini cihaza getiren baska bir tweak yoksa cihazda son kurdugun tweakleri kaldırmayı dene yada littlex kaldırıp tweakleri Devredışı bırakıp tekrar littlex kurmayı dene. Sorunsuz çalışıyorsa tek tek aktif yapmaya başla

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Son kurduğun tweakten sonra da bu sorunu yaşıyor olabilirsin iphone x hareketlerini cihaza getiren baska bir tweak yoksa cihazda son kurdugun tweakleri kaldırmayı dene yada littlex kaldırıp tweakleri Devredışı bırakıp tekrar littlex kurmayı dene.
Ben bu sorunu uzun süredir yaşıyordum işte hangi tweakle çakışıyo bulamıyorum bulsam anında kaldıracam

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Sol aşağıda + işareti var, ona bas. Cydia Substrate Addons sekmesi var. Bu sekme üzerinden Tweaklere zarar vermeden devre dışı bırakabilir, sonrasında tekrar aktifleştirebirsin. Sağ tarafı takip et, turuncu olanlar Tweak bağımlılıklarıdır. Herhangi bir Tweak'in bağımlılığını devre dışı bırakırsan, bununla çalışan Tweak'ler de devre dışı kalır. Mavilerden devam et, hangi Tweak'in sorun çıkardığını anlarsın. Her devre dışı bıraktığında, sağ üstten Apply de. Tek tek mi yaparsın, topluca mı devre dışı bırakırsın sana kalmış.

Tips
Tips
Üst Alt