Neler yeni

Linux checkr1n

ekrem190361

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar kodları doğru yazmama rağmen böyle bir hata alıyorum (satır 52 kaynak listesi okunamadı vs yardımcı olacak varmı?

Cihaz
Iphone7
Sürüm
13 .2

HelloWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
sudo uptade komutunda bu hatayı alıyorsun büyük ihtimal bunun nedeni linux repolistinde hatalı veya eksik bir repo adresi bulunduğundan repolarını güncelleme yapamıyor. Ne yapmam gerek diyorsan yani tam hakim değilim ben silip baştan kursan ama kururken kendine göre iş yapmadan direk checkrain komutlarını yapıştır dersen terminale hata almazsın
Mesaj düzenlendi:

sen yine silmeden şansını dene ve terminale şunu haz

sudo gedit /etc/apt/sources.list
Komutunu yazdığında açılan editörün resmini buraya at en üsten alta doğru eksiksiz bi bakayım
Mesaj düzenlendi:

umarım hatayı görürüm orada

Burakcandemir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar şöyle bi durum var ben linuxa gelmeden cihazı jb yapmıştım bi mac den şimdi jb gidince tekrar yapabiliyorum ama bilgisayarda all done! yazmıyor jb oluyor ama
başka bi cihazı sıfırdan jb yapsak eder mi acaba

HelloWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar şöyle bi durum var ben linuxa gelmeden cihazı jb yapmıştım bi mac den şimdi jb gidince tekrar yapabiliyorum ama bilgisayarda all done! yazmıyor jb oluyor ama
bunu pek anlamadım

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yapar bazen hata vermesine rağmen işlem bitiyor. Özellikle yeniden başlatılırken cihazı algılamadığı için all done yazmıyor ama işlem tamamlanıyor.

ekrem190361

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
sudo uptade komutunda bu hatayı alıyorsun büyük ihtimal bunun nedeni linux repolistinde hatalı veya eksik bir repo adresi bulunduğundan repolarını güncelleme yapamıyor. Ne yapmam gerek diyorsan yani tam hakim değilim ben silip baştan kursan ama kururken kendine göre iş yapmadan direk checkrain komutlarını yapıştır dersen terminale hata almazsın
Mesaj düzenlendi:

Komutunu yazdığında açılan editörün resmini buraya at en üsten alta doğru eksiksiz bi bakayım
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

Ekli dosyalar

HelloWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu liste bir sayfa olamaz alta yokmu başka yazılar
Mesaj düzenlendi:

Eğer bu kadarsa vallah hocam kusurabakma hatayı göremiyorum her şet normal duruyor

Tips
Tips
Üst Alt