Neler yeni

Kulaklik ses yüksekligi

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
normalde ses max. ama kulakligi taktigimda resimdeki sinira geliyor ve yukselmiyor, ayarlardan music ayarlarina baktim ama avrupa ses kilidi etkin degil ama yine de kulakligi taktigim anda bu seviyeye dusuyor ses, internette bisey bulamadim, ama cihazi kapatip acinca duzeliyor, kulaklikla da ses max. oluyor, ama bu sefer de tekrar jb yapmak icin ugrasiyorum, bu yuzden kapat-ac yapmak istemiyorum, bilgisi olan var mi? ya da cozumunu bilen?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

JailStar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bende iPhone 6 var aynısı başıma geliyor ve kilit ekranındaki müzik yerindeki ses yerinden artırıyorum

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
normalde ses max. ama kulakligi taktigimda resimdeki sinira geliyor ve yukselmiyor, ayarlardan music ayarlarina baktim ama avrupa ses kilidi etkin degil ama yine de kulakligi taktigim anda bu seviyeye dusuyor ses, internette bisey bulamadim, ama cihazi kapatip acinca duzeliyor, kulaklikla da ses max. oluyor, ama bu sefer de tekrar jb yapmak icin ugrasiyorum, bu yuzden kapat-ac yapmak istemiyorum, bilgisi olan var mi? ya da cozumunu bilen?

muhtemelen kullandıgınız tweaklerden biri etkiliyor.bunun çözümü ise ı cleaner dan tweakleri devre dışı bırakıp sonra teker teker devreye alarak kontrol etmeniz.hangi tweak te sorun varsa artık sizin isteginize kalmış ister tweaki kaldırın isterse çok sorun degil diyorsanız bu şekilde kullanmaya devam edin.

Baracuda33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

ayarlar/müzik/ses sınır sekmesinde ab ses sınırı var onu kapatırsanız sorununuz çözülecektir

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar. jailbreaksiz olarak deneyin. Eğer sorunu jailbreaksiz yaşamıyorsanız tweakleri tek tek kapatarak deneyebilirsiniz.
İyi forumlar.

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar. jailbreaksiz olarak deneyin. Eğer sorunu jailbreaksiz yaşamıyorsanız tweakleri tek tek kapatarak deneyebilirsiniz.
İyi forumlar.
merhaba, dediginiz mantikli ama iste bu sorun surekli olmuyor, ayda 1 kere filan ve ben sebebini bulamadim, cihazi reboot yapinca duzeliyor ama evde olmadigim icin jb gitmesin diye yapmiyorum, arkadasin dedigi gibi sadece kilit ekranindaki ses gostergesini arttirinca duzeliyor.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Ayda 1 oluyorsa sorun olarak görmeyelim. Sürekli oluyorsa o büyük problem. Siz gene de tweakleri kontrol edin. Birisi diğerini gıdıklıyor gibi...
İyi forumlar.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

Bazı uygulama geçişlerinde meydana gelir.. YouTube , Spotify vs. EU limit devreye girer bu normal...

AUX bağlı olduğu zaman daha çok aktif olur..

EU limitini şöyle devredışı bırabilirsin:

Bu Radyo uygulamasını indir : RADYO von cahit cercioglu içinden bir radyo Kanalı seç ve Radyo uygulama içinden yukarda Ses seviyesini sona kadar aç.. artık Ses limiti olmaz tüm iphone kulaklık sisteminde...

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bazı uygulama geçişlerinde meydana gelir.. YouTube , Spotify vs. EU limit devreye girer bu normal...

AUX bağlı olduğu zaman daha çok aktif olur..

EU limitini şöyle devredışı bırabilirsin:

Bu Radyo uygulamasını indir : RADYO von cahit cercioglu içinden bir radyo Kanalı seç ve Radyo uygulama içinden yukarda Ses seviyesini sona kadar aç.. artık Ses limiti olmaz tüm iphone kulaklık sisteminde...
tesekkurler, tekrar olursa deneyecegim

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt