Neler yeni

KlikTag

ShekiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Benim yeni keşfettiğim bir uygulama. Sağlıklı beslenmek açısından daha doğrusu ne yediğimizi bilmemiz açısından güzel bi uygulama olmuş. Yediğimiz Abur cuburların içinde neler var ayrıntılı bir şekilde mevcut. Barkot sistemiylede Marketlerde ürünün barkodunu okutarak ürünün içinde neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

300x0w (2).jpg300x0w.jpg300x0w (1).jpg

Uygulamanın App Store'a Koyduğu Açıklaması

Kliktag uygulaması, tüketmeyi düşündüğünüz gıdaların ne içerdiğini ve bunların yaşam tarzınıza uygun olup olmadığını size söyler.

Satın almadan veya tüketmeden önce etiket barkodunu kliktaga okutmanız yeterli. Kliktag bilmeniz gereken tüm detayları söyler, size yaşam koçluğu yapar.

İsterseniz tercihlerinizi içeren bir profil oluşturun; kliktag tercihlerinize en uygun benzer ürünleri size önersin.

- Nişasta bazlı şekerler, aspartam, MSG, soya, sülfit vb. katkılardan kaçınmak mı istiyorsunuz ?
- Palm, kanola, pamuk vb. bitkisel yağları tüketmekten rahatsız mısınız ?
- Organik ürünleri mi tercih ediyorsunuz ?
- Gıda alerjiniz mi var ?
- Gluten hassasiyetiniz mi var ?
- Vegan veya vejetaryen mısınız ?
- Tüketeceğiniz ürünlerin besin bilgileri sizin için önemli mi ?

Kliktag; Kişniş, Yumurta, Kereviz, Sülfit gibi 63 alerjen bileşeni sizin için izler ve kriterlerinize uygun ürünler için sizi yönlendirir.

Kliktag; Koruyucular, Tatlandırıcılar, Renklendiriciler gibi 24 farklı katkı türünden sizi haberdar eder, kriterlerinize uygun tavsiyelerde bulunur.

Kliktag; Vegan, Vejeteryan, Gluten gibi hassas diyet türleri konusunda sizi yönlendirir.

Kliktag etiket barkodunu okuyarak ürünü analiz eder ve sağlığınız için risk oluşturabilecek zararlı bileşenler için sizi uyarır, tüketim tercihlerinize uygun tavsiyelerde bulunur.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Benim yeni keşfettiğim bir uygulama. Sağlıklı beslenmek açısından daha doğrusu ne yediğimizi bilmemiz açısından güzel bi uygulama olmuş. Yediğimiz Abur cuburların içinde neler var ayrıntılı bir şekilde mevcut. Barkot sistemiylede Marketlerde ürünün barkodunu okutarak ürünün içinde neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 2700Ekli dosyayı görüntüle 2698Ekli dosyayı görüntüle 2699

Uygulamanın App Store'a Koyduğu Açıklaması

Kliktag uygulaması, tüketmeyi düşündüğünüz gıdaların ne içerdiğini ve bunların yaşam tarzınıza uygun olup olmadığını size söyler.

Satın almadan veya tüketmeden önce etiket barkodunu kliktaga okutmanız yeterli. Kliktag bilmeniz gereken tüm detayları söyler, size yaşam koçluğu yapar.

İsterseniz tercihlerinizi içeren bir profil oluşturun; kliktag tercihlerinize en uygun benzer ürünleri size önersin.

- Nişasta bazlı şekerler, aspartam, MSG, soya, sülfit vb. katkılardan kaçınmak mı istiyorsunuz ?
- Palm, kanola, pamuk vb. bitkisel yağları tüketmekten rahatsız mısınız ?
- Organik ürünleri mi tercih ediyorsunuz ?
- Gıda alerjiniz mi var ?
- Gluten hassasiyetiniz mi var ?
- Vegan veya vejetaryen mısınız ?
- Tüketeceğiniz ürünlerin besin bilgileri sizin için önemli mi ?

Kliktag; Kişniş, Yumurta, Kereviz, Sülfit gibi 63 alerjen bileşeni sizin için izler ve kriterlerinize uygun ürünler için sizi yönlendirir.

Kliktag; Koruyucular, Tatlandırıcılar, Renklendiriciler gibi 24 farklı katkı türünden sizi haberdar eder, kriterlerinize uygun tavsiyelerde bulunur.

Kliktag; Vegan, Vejeteryan, Gluten gibi hassas diyet türleri konusunda sizi yönlendirir.

Kliktag etiket barkodunu okuyarak ürünü analiz eder ve sağlığınız için risk oluşturabilecek zararlı bileşenler için sizi uyarır, tüketim tercihlerinize uygun tavsiyelerde bulunur.

Bunu bulamadım, @efsane6 abi barkod okuyan iyi bir program var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bunu bulamadım, @efsane6 abi barkod okuyan iyi bir program var mı?

Mağazada “Barcode” arat veya QuickScan diye arat bir sürü çıkar...

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Mağazada “Barcode” arat veya QuickScan diye arat bir sürü çıkar...
Bu uygulama Alkol okumuyor, daha kapsamlı bişey lazım. @ShekiL

Tips
Tips
Üst Alt