Neler yeni

Kilit Ekranı Şimdi Çalınıyor

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar iphone 7 14.2 jb kullanıyorum kilit ekranında müzik dinledikten sonrada müziği kapattığımdada resimdeki şekilde müzik hala görünüyor.14.2 için bunu kaldırabileceğim tweak öneriniz nedir?springtomize ile kaldırabiliyordum fakat springtomize 14.2 çalışmıyor alternatif öneriniz nedir? Teşekkürler

Cihaz
İphone 7
Sürüm
14.2

Ekli dosyalar

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar iphone 7 14.2 jb kullanıyorum kilit ekranında müzik dinledikten sonrada müziği kapattığımdada resimdeki şekilde müzik hala görünüyor.14.2 için bunu kaldırabileceğim tweak öneriniz nedir?springtomize ile kaldırabiliyordum fakat springtomize 14.2 çalışmıyor alternatif öneriniz nedir? Teşekkürler
Müzik uygulamasını switcher dan da kapat..hani home tuşuna 2 defa tıklıyorsun ya işte ordan da kapat.

Sent from my iPhone using Tapatalk

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Müzik uygulamasını switcher dan da kapat..hani home tuşuna 2 defa tıklıyorsun ya işte ordan da kapat.

Yapıyorum arka planda hiçbir uygulama açık değilkende hepsi kapalıykende kilit ekranında görünüyor resimdeki gibi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yapıyorum arka planda hiçbir uygulama açık değilkende hepsi kapalıykende kilit ekranında görünüyor resimdeki gibi
Kilit ekranı için hangi uygulamayı kullanıyorsun KALM mı?
I cleanerdan devre dışı bırakıp tekrar dener misin?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Genesis 2 kullanıyorum
Axon da var sanırım.kilit ekranı için kullandığın tweakleri ı cleanerdan devre dışı bırakıp tekrar dener misin?

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kilit ekranı için hangi uygulamayı kullanıyorsun KALM mı?
I cleanerdan devre dışı bırakıp tekrar dener misin?

Soringtomize'nin 14.2 için güncellenmemesi kötü oldu.Hertürlü seçenek vardı😔😔

Tips
Tips
Üst Alt