Neler yeni

Kamera ve yatay mod çalışmıyor

RxOS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
1- Kamera çalışmıyor
2- Oyun ve uygulamalar dikey modda açılıyor.

Bu sorunlar JB den sonra oldu. 5 tane Tweak var. Zeppelin - FloatyDock - SmartLPM - Cylinder - Youtube Tools bunlardan birisi yapıyor belli ki. Aynı sorunu yaşayan var mı ? Selio kullanıyorum bu arada

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Shadow tweakı ile ayarlarından kamera yı jb dışında ayarlayarak sorunu çözebilirsin.
Düşey yön değiştirme çalışmıyorsa cihazına icleaner pro yükle ve tweakları devre dışı bırakarak kontrol et, tweak kaynaklımı yoksa jb kaynaklımı olduğunu.

RxOS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Shadow tweakı ile ayarlarından kamera yı jb dışında ayarlayarak sorunu çözebilirsin.
Düşey yön değiştirme çalışmıyorsa cihazına icleaner pro yükle ve tweakları devre dışı bırakarak kontrol et, tweak kaynaklımı yoksa jb kaynaklımı olduğunu.
Shadow Sileo da yok sanırım yani sizin dediğiniz isimde bir tweak var ama oda icon pack diyor. iCleaner var ama bilmiyordum bu özelliğini

Bir de hocam bu beta sürümleri ipws olarak indirebiliceğimiz bir yer var mı ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

RxOS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Eyvallah hocam kusura bakmayın bu saatte rahatsız ediyorum sizi de Allah razı olsun sizden. Bir sorum daha olucak. iCloud kullanmıyorum yedeklemeyi PC ye yapınca herşeyi yedekliyor mu ? Şifrelerim notlarım vs

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İtunes pc ye tüm cihaz bilgilerini yedekler.

Tips
Tips
Üst Alt