Neler yeni

Kamera ıconu

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar jb sizken sorun yok kamera iconu ekranda görünüyor.fakat jb yapınca icon gidiyor.sorun ne olabilir acaba.daha önce buna benze bir sorun yaşayıp ta çözen arkadaş var mı acaba...?

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Temaları hepsini silin anemone kaldırın iCleaner ile temizleyin

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Temaları hepsini silin anemone kaldırın iCleaner ile temizleyin
Maalesef olmadı.hatta Anemone kalıntılarını Filza ile de temizleyip öyle ı cleaner temizliği yaptım ama icon gelmedi..

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Maalesef olmadı.hatta Anemone kalıntılarını Filza ile de temizleyip öyle ı cleaner temizliği yaptım ama icon gelmedi..
Uygulama ikonlarını gizleyen bir tweak yüklemiş olabilirsin farkında olmadan kamerayı gizle yapmışsındır

İcleaner ile tweakları sıra ile cydia substrate eklentilerinden etkisiz hale getirerek kontrol et

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sorun çözüldü arkadaşlar.teşekkürler

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Nasıl çözüldüğünü açıklarsan aynı sorunu yaşayanlar için faydalı olur.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Nasıl çözüldüğünü açıklarsan aynı sorunu yaşayanlar için faydalı olur.
Valla bir süre uğraştıktan sonra en son dedim ki su ayarlar genelin içinde bulunan sınırlamalardan bir aktif deaktif edeyim.bunu yaptım sadece ve camera iconu geldi.ama kesinlikle ordan kapatmamıştım buna Eminim.ama nasıl olduysa öyle bir kapatıp tekrar açtım ve sorun çözüldü....

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Valla bir süre uğraştıktan sonra en son dedim ki su ayarlar genelin içinde bulunan sınırlamalardan bir aktif deaktif edeyim.bunu yaptım sadece ve camera iconu geldi.ama kesinlikle ordan kapatmamıştım buna Eminim.ama nasıl olduysa öyle bir kapatıp tekrar açtım ve sorun çözüldü....
Apple ID hesabını değiştir ve birlikte sınırlama şifresinide değiştir..
Biri kurcalamış cihazı Banka hesaplarını kontrol et, şifresiz kullanma cihazı ve varsa İcloud, gmail şifrelerinide değiştir...

Tips
Tips
Üst Alt