Neler yeni

jb sonrası arabanın mp3 okumaması

aticim

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar Jb sonrasında belki yüklenen tweaklerin etkisiyle arabamdaki müzik sistemi iphone da yüklü mp3 leri okumamaya veya okuduğunda sadece çalıp, kontrol etmeye izin vermemeye başladı. Jb olmayan iphone da sorun yok test ettim araç sistemini. Acaba bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Tek tek tweakleri kaldır dene dışında bi fikri olan var mı?

Sorunu şu şekilde aştım; Arabaya girince İphone’u yeniden başlatıyorum sonra USB ye bağlıyorum. Müzik sistemi bütün MP3leri sorunsuz görüyor ve çalabiliyor. Arabadan inerken de electra’yı çalıştırıp tekrar Jailbreak yapıyorum.

Son düzenleme:

aticim

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
EQE ve mimport yüklü ama nedeni onlar değil

H

Hbasdereli

Guest
filza ve afc2 tweakleri varsa onlardan olabilirmi acaba sürümünüz neydi?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Bağlantıyı Bluetooth ile mi yapıyorsunuz ayrıca CarPlay kullanıyor musunuz?

aticim

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bağlantıyı Bluetooth ile mi yapıyorsunuz ayrıca CarPlay kullanıyor musunuz?
Bağlantıyı usb vasıtasıyla yapıyorum, farklı kablolar da denedim olmadı. Carplay yok arabamda.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Bağlantıyı usb vasıtasıyla yapıyorum, farklı kablolar da denedim olmadı. Carplay yok arabamda.

Bluetooth bağlantısı varmı peki aracınızda?
Kablo ile bağladığınızda sıkıntı olmaması gerek.

aticim

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Bluetooth bağlantısı varmı peki aracınızda?
Kablo ile bağladığınızda sıkıntı olmaması gerek.
Bluetooth var ancak telefon görüşmeleri ile sınırlı müzik sistemini desteklemiyor

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
aynı sorunun farkı şekli benim başıma geldi aracım megane yeni çıkanlardan jailbreak öncesi sorunsuz araca girdiğim anda telefonla eşleşip müzik çalmaya başlıyordu jailbreakten sonra medya yok uyarısı vermeye başladı 2 gün filan denemediğim yöntem kalmadı sonra aracın ayarlarından bluetooh görünürlüğünün kapalı olduğunu fark ettim ancak benim müdahelem olmadı onu görünür yapınca şuan eskisi gibi kullanabiliyorum

size tavsiyem aracınızdaki cihazı sıfırlayın bir elektrikçi ye götürün usb yi kontrol ettirin bunlar çözüm olmazsa aux girişinden çalmaya çalışın

aticim

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
aynı sorunun farkı şekli benim başıma geldi aracım megane yeni çıkanlardan jailbreak öncesi sorunsuz araca girdiğim anda telefonla eşleşip müzik çalmaya başlıyordu jailbreakten sonra medya yok uyarısı vermeye başladı 2 gün filan denemediğim yöntem kalmadı sonra aracın ayarlarından bluetooh görünürlüğünün kapalı olduğunu fark ettim ancak benim müdahelem olmadı onu görünür yapınca şuan eskisi gibi kullanabiliyorum

size tavsiyem aracınızdaki cihazı sıfırlayın bir elektrikçi ye götürün usb yi kontrol ettirin bunlar çözüm olmazsa aux girişinden çalmaya çalışın
Aux girişinde de durum aynı, jb olmayan iphone’da sorun yaşamıyorum söylediğim gibi araç sisteminde sorun yok. Jb benim iphone x te ipod dosyalarını bozdu tahminim, bu bozulan dosya sistemini düzeltmem lazım ama nasıl?

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Aux girişinde de durum aynı, jb olmayan iphone’da sorun yaşamıyorum söylediğim gibi araç sisteminde sorun yok. Jb benim iphone x te ipod dosyalarını bozdu tahminim, bu bozulan dosya sistemini düzeltmem lazım ama nasıl?

normal kulaklıkla müzik dinleyebiliryormusunuz

aticim

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

normal kulaklıkla müzik dinleyebiliryormusunuz
Evet

Xoloth

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Bilinen bir sorun. Çözümü yoktur.

aticim