Neler yeni

Çözüldü JB olmama sorunu.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Telefonuma RootFs ile sıfırlama yaptım başarılı oldu. Sonrasında unc0ver 3.0.0 son sürümü yükledim impactor ile fakat şimdi kaç defa denediysem bir türlü jb olmuyor. Sürekli restart oluyor. Bundan önce 3-4 defa denediğimde oluyordu. Şimdi kaç defa denediysem olmuyor. Sorun neyden kaynaklanıyor acaba?

Atorex

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
unc0ver içindeki farklı bir exploitle deneyin.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Nasıl yani ?
Mesaj düzenlendi:

Şu an M1 ile atıyor. VS mi deneyeyim M2 mi ?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Cihazi direk jb yapmaya çalışma bir 10 dakika cihazi kullan elinden geldiğince cok uygulama kullan biraz bekle sonra dene

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tamamdır Ömerim bende öyle düşündüm bi deneyeyim :) JB işte kan kaynıyor ne yaparsın bi an önce olsun istiyoruz :)
Mesaj düzenlendi:

Cihaz ısınmadan dolayı JB yapmadığını düşünüyorum. CPU sıcaklığı belli dereceye ulaştığında jb oluyor sanırım.

Son düzenleme:

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
3.0.0 ile daha fazla şarj yemeye başladı bende. beta 49 a geri düşürdüm. Ayrıca JB ye başlamadan önce sadece 1 dakika telefonu kilitleyin, 1 dakika sonra tekrar deneyin, ilk seferde başarılı oluyor.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
3.0.0 ile daha fazla şarj yemeye başladı bende. beta 49 a geri düşürdüm. Ayrıca JB ye başlamadan önce sadece 1 dakika telefonu kilitleyin, 1 dakika sonra tekrar deneyin, ilk seferde başarılı oluyor.
Çok mu farkediyor? Ve düşürürken nasıl bir yol izlediniz ? Direk unc0ver dosyasını silip pcden impactorle yeniden mi yüklediniz?

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Çok mu farkediyor? Ve düşürürken nasıl bir yol izlediniz ? Direk unc0ver dosyasını silip pcden impactorle yeniden mi yüklediniz?
Normalde gecede yani saat gece 12'den sabah 8'e kadar en fazla %1 şarj gidiyordu. 3.0.0'ı kurup 1-2 gün denedim ve reddit paylaşımlarında şarj hususunu okudum. Gece 1 ile sabah 9 arası denedim, %73 ile bıraktım ve sabah %69 şarj ile kullanmaya başladım.
Beta 49 u bu gece deneyip tekrar bilgi vereceğim. Bana has birşey mi yoksa geneli etkiliyor mu bilmiyorum.
Ben hep ignitiondan yüklerdim ama onlarda sertifika sorunu çıkınca pc ye yöneldim. Daha önce pc den denediğimde hata alıyordum sürekli, forumda başka bir apple id ile deneyin bilgisi verilmesi üzerine başka bir apple id ile denedim cydia impactor ile ve jb oldu.
Sonraki tüm yüklemelerimi de safari üzerinden indirip ReProvision ile yükleyerek yaptım.
Şarj konusunun ReProvision ile ilgili olup olmadığını da kontrol edeceğim ayrıca.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bir kontrol edip konu altından dönüş yaparsanız çok mutlu olurum. Bende de o sorun var gibi.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hallettim hocam. Arkadaşın söylediği gibi 1 dakika kilitli bekleyince ilk seferde jb oluyor :)

Tips
Tips
Üst Alt