Neler yeni

jb için alınacak en üst en iyi cihaz?

kerchak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Konu başlığında belirttiğim gibi jb için alınacak en üst en iyi cihaz ne olur? şuanda cihazım ip11 jb işlemi yapamıyorum ios 16.5.1 kullanıyorum şuan da jb işlemi için en güncel sürüm kaç? ve bu cihazi alirsan iyi olur vs..

Cihaz
İphone11
Sürüm
16.5.1

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dopamine ile 15.4.1 sürümüne kadar jb desteği mevcut ancak fazla tweak desteği yok. Bulabilirseniz iPhone 13 modellerde iOS 15-15.1.1 sürümleri arasında Xina jb desteği var. Şu an onu kullanıyorum. iOS 14 kadar olmasa da tweak sayısı ve az sorunu nedeniyle tercih ettim.

Özetle iOS 15-15.1.1 Xina ya da iOS 15-15.4.1 sürümleri arasında iPhone 13 Pro/Pro Max cihazlar şu an en üst seviye.

iPhone X'e kadar olan modellerde iOS 16 sürümlerine jb mevcut ancak sizin mevcut cihazınızdan da eski modeller...

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Peki bendee iphone 14 pro 16.5 sürümü var jailbreak gelirmi bi çalışma varmı biliyor musun dostum

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Peki bendee iphone 14 pro 16.5 sürümü var jailbreak gelirmi bi çalışma varmı biliyor musun dostum
Gelmez. Zaten gelirse iOS 16 serisi için en az 6-9 ay var onda da 16.1.1 sürümüne kadar gelebilir ilk aşamada. Sonrası için çıkması 2 yılı bulur. iOS 15 için dahi 15.4.1 sürümüne Dopamine ile geldi. Onda da doğru düzgün tweak desteği yok zaten.

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dopamine ile 15.4.1 sürümüne kadar jb desteği mevcut ancak fazla tweak desteği yok. Bulabilirseniz iPhone 13 modellerde iOS 15-15.1.1 sürümleri arasında Xina jb desteği var. Şu an onu kullanıyorum. iOS 14 kadar olmasa da tweak sayısı ve az sorunu nedeniyle tercih ettim.

Özetle iOS 15-15.1.1 Xina ya da iOS 15-15.4.1 sürümleri arasında iPhone 13 Pro/Pro Max cihazlar şu an en üst seviye.

iPhone X'e kadar olan modellerde iOS 16 sürümlerine jb mevcut ancak sizin mevcut cihazınızdan da eski modeller...

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cihaz ve jb ile ilgili dediğime yönelik diyorsanız zaten ayınlanan resmi bir araç yok halen. Bu tarz haber ve gelişmeler zaten her jb öncesi çıkar. Şu an sadece exploitler üstünden çalışmalar sürüyor. Son kullanıcıya, jb aracı yayınlanmadığı sürece jb çıkmış sayılmaz.

yilmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaslar selam jailbreakli cihaz ariyorum ama sadece carbridge icin kullanacagim arabada tv youtube vs izlemek icin varsa egerki carbridgede calisioyrsa tabi alacagim varsa satan

Tips
Tips
Üst Alt