Neler yeni

Jailbreak'siz Whatsapp Watusi Kurulumu

serkanc18

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
MERHABALAR İPHONE 6S CİHAZIMA (JAİLBREAKSIZ) WHATSAPP WATUSİ YÜKLEDİM FAKAT UYGULAMA KENDİ KENDİNE KAPANIYOR BU SORUNU NASIL ÇÖZEBİLİRİM ?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
jailbreak yapılabilecek bir cihaz bulmanızı öneririz. :)

serkanc18

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
garantisi olmasa yapardımda cihazın garantisi var

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
İos sürümünüz destekliyorsa yapabilirsiniz. Servise götürmelik işlemleriniz olursa restore yaparsınız yeni sürümde teslim edersiniz cihazi.

serkanc18

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
nasıl oluyor o ios 12.1 sürümüm yardımcı olurmusunuz

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
o sürüme jailbreak yok o yüzden yapamazsınız ilerideki zamanda jb çıkıcaktır beklemede kalın

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Geliştiricisi Fouad Raheb'in paylaştığı , Cydia Impactor ile kurabilirsin. Yine de Ramazan hocamın dediği gibi, Jailbreak olmadan stabil değil. TweakBox, Ignition, TutuApp, AppValley veya iOSNinja gibi sağlayıcılar, bu tür uygulamaları kendilerine göre düzenleyip yayınladığı için sağlıklı değil.

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Uygulama ne şekilde yuklenirse yuklensin bildirimleri gelmemekte. Jailbreak olmadigi sürece

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Uygulama ne şekilde yuklenirse yuklensin bildirimleri gelmemekte. Jailbreak olmadigi sürece
Aslında bildirim ayarı var ama uygulamayı arkaplanda sürekli çalıştırdığı için ortada şarj falan kalmıyor.

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Geliştiricisi Fouad Raheb'in paylaştığı , Cydia Impactor ile kurabilirsin. Yine de Ramazan hocamın dediği gibi, Jailbreak olmadan stabil değil. TweakBox, Ignition, TutuApp, AppValley veya iOSNinja gibi sağlayıcılar, bu tür uygulamaları kendilerine göre düzenleyip yayınladığı için sağlıklı değil.
İzninizle şunu sormak istiyorum.. Bu ipayı kurmadan eskisini kaldırmamız gerekiyor mu ve eğer kaldıracaksak bu işlemi yapmadan önce alacağımız bir yedeği tekrar yükleme imkanımız var mı? Ayrıca Github'a kayıt olsak yedi günlük kısıtlamadan kurtulabilir miyiz?

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İzninizle şunu sormak istiyorum.. Bu ipayı kurmadan eskisini kaldırmamız gerekiyor mu ve eğer kaldıracaksak bu işlemi yapmadan önce alacağımız bir yedeği tekrar yükleme imkanımız var mı? Ayrıca Github'a kayıt olsak yedi günlük kısıtlamadan kurtulabilir miyiz?
WhatsApp hayatımızda önemi büyük olan bir uygulama (en azından benim öyle) 7 günde bir evde olamazsak kullanamayız , mesajlar gider falan cidden olmaz.Geliştirici hesabınız varsa öneririm , onun dışında önermem.
Eğer illa yapacaksanız kesinlikle evde olduğunuz bir gün seçin (Örnek pazar) o zaman kurun ipayı,gelecek hafta aynı zamanda yine evde olursunuz ve imzalarsınız.

Ayriyeten tweak ile kurulmayan watuside (ipa ile kurulan yani) WhatsApp'ın ban attığınıda bizzat gördüm.2 ay numarama giriş yapamadım.WhatsApp ekibi engelledi ve 100den fazla mail attım ama fayda etmedi.Maillerime her daim cevap veren WhatsApp beni takmadı bile.Ama 1 sene kadar tweak ile kullandım ve kullanıyorum ban yemedim.Ayriyeten ipada bir sorun vardı sanırım grup üyelerine girdiğimde WhatsApp'tan atıyordu.İpa ile gerçekten stabil değil.

Bunları göz önüne alıp kullanabilirsiniz.İyi forumlar.

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Detaylı açıklamanız için teşekkür ederim..

Hahahsj

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba ben watusi veya online notify indirmek isdiyorum hem jailbreak indirdim hemde cydia ama bir turlu ne watusi nede online noity indiremiyorum yardimci olurmusunuz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba ben watusi veya online notify indirmek isdiyorum hem jailbreak indirdim hemde cydia ama bir turlu ne watusi nede online noity indiremiyorum yardimci olurmusunuz
Cydia içinden paylaştığım repoyu ekleyin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cihaz model ve sürümünüz nedir

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Nasil yapa bilirim onu? Yardimci olurmusunuz