Neler yeni

Çözüldü Jailbreaksız cydia silme?

Merty37

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
11015

Arkadaşlar ben jailbreak atmıştım cihaza sonra telefonumun şarjı bitti kapandı jailbreak silindi sonrada daha jailbreak atmadım bu programlar kaldı bunları nasıl silebilirim?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Uygulama dediğin ? cydia dan mı yükledin yoksa bir sayfa üzerinden mi ? Sayfa üzerinden yüklediysen Üzerine basılı tutup x basarak silebilirsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Jailbreak deaktif oldu sadece , Tekrar Jailbreak aracı ile JB’yi aktif etmen gerekiyor...

Jailbreak silmek için Forumda gerekli konular mevcuttur

JailbreakTR

Merty37

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Jailbreak deaktif oldu sadece , Tekrar Jailbreak aracı ile JB’yi aktif etmen gerekiyor...

JailbreakTR
Tweakboxdan ve heryerden denedim jailbreakı ama inmiyor hata veriyor pcden cydia impactor ile kurmaya çalıştım 182 sonra 42 hatası falan alıyorum yani kurulmuyor ordan acaba bu tweakbox falan ne zaman düzelir?
Mesaj düzenlendi:

Uygulama dediğin ? cydia dan mı yükledin yoksa bir sayfa üzerinden mi ? Sayfa üzerinden yüklediysen Üzerine basılı tutup x basarak silebilirsin.

Böyle oluyor
Mesaj düzenlendi:

JailbreakTR
Format atsam cihaza gidermi ?

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Tweakboxdan ve heryerden denedim jailbreakı ama inmiyor hata veriyor pcden cydia impactor ile kurmaya çalıştım 182 sonra 42 hatası falan alıyorum yani kurulmuyor ordan acaba bu tweakbox falan ne zaman düzelir?
Mesaj düzenlendi:

Böyle oluyor
Mesaj düzenlendi:

Format atsam cihaza gidermi ?
Format atılacak birşey yok eğer ayarlar/genel/profil ve aygıt yönetiminde gözüküyorsa ordan da silebilirsin gözükmüyorsa jb aktif ettiğin zaman filzadan uygulama ismini aratarak çıkanları sil ve cihazı respring yaparsın silinmiş olur.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Merty37
Tweakbox ve benzer siteler bir daha düzelmez yani düzelsede 1-2 saat yada Tekrar cihaz kapana kadar... Apple tüm sertifikaları siliyor...!

Cydia impactor hatası için gerekli konular var Forumda..

Jailbreak silmek için gerekli konular var Forumda

Format atarsan yapacağın JAİLBREAK işlemi sağlıklı çalışmaz..

JailbreakTR

Tips
Tips
Üst Alt