Neler yeni

Jailbreakli İphone X Beyaz 64gb sürüm 11.1.2

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba dostlar, Ben çok fazla resim çeken birisiyim sadece hafızası için 2 aylık cihazımı satıyorum, sorunsuz full kutu, hiç kullanılmayan aksesuarları ile beraber. Kendi Pasaportuma kayıtlıdır. İstanbul içi Elden teslim. Fiyat özelden konuşulur. Tekliflere açığım. cihazın Tam modeli A1901 Trde garantisi geçen modeldir. Facetime ayarlarda görünüyor ama ben aktifleştiremedim. Gerçi FaceTime ile bir işim yok benim büyük ihtimall ile cihazı sıfırlarsak gelir.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ayarlarda görünüyor ve ana menüde yoksa cihazda facetime yok demektir bilgin olsun.Bende de facetime yok ama ayarlarda var.Ana menüde facetime appsi yok

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ayarlarda görünüyor ve ana menüde yoksa cihazda facetime yok demektir bilgin olsun.Bende de facetime yok ama ayarlarda var.Ana menüde facetime appsi yok
Apple ile görüşmüştüm bu konuyu,cihazı güncelle dediler. Dedim ki böyle şakalar yapmayın tabi anlamadılar :D FaceTime olsada olmasada bence benim için değişen birşey yok. E tabiki kullanan için büyük sıkıntı sayılır.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Deli14
Çok resim çekenler bu durumda genellikle böyle yapıyorlar>>>

--Dropbox 5GB
--GoogleDrive 15GB
--Mega 50 GB

üçretsiz depolama alanı sunan uygulamalar..

Resim kalitesinde çok az bir fark oluşuyor.

70GB bedava alan

JailbreakTR

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Dedim ki böyle şakalar yapmayın tabi anlamadılar
Papağan gibi sürekli güncelle güncelle diyorlar. Neden fotoğraflarını/videolarını bilgisayara yüklemiyorsun? 128GB da olsa söylediğin gibi sürekli fotoğraf/video çekersen, indireceğin uygulamalarla birlikte yine hafıza dolar.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Papağan gibi sürekli güncelle güncelle diyorlar. Neden fotoğraflarını/videolarını bilgisayara yüklemiyorsun? 128GB da olsa söylediğin gibi sürekli fotoğraf/video çekersen, indireceğin uygulamalarla birlikte yine hafıza dolar.
Güncelleme olayı hikaye denedim yok öyle bişey

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Dedim ki böyle şakalar yapmayın tabi anlamadılar
Yukarda yazdığım uygulamaların toplamı yaklaşık 350 MB
Bilgisayar taşımamak için bu uygulamalar süper bir alternatif sunuyor.. sonuçta herşey serverde depolanıyor Cihazda değil..

JailbreakTR

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Yukarda yazdığım uygulamaların toplamı yaklaşık 350 MB
Bilgisayar taşımamak için bu uygulamalar süper bir alternatif sunuyor.. sonuçta herşey serverde depolanıyor Cihazda değil..

JailbreakTR
Ben genel kullanımda indireceği uygulamalardan bahsetmiştim aslında. Normal servis uygulamalarının boyutları aşağı yukarı aynıdır, 100MB geçmez. Cloud olayına gelirsek, internete yükleme yaptığı için evde bile bağlantı hızını etkiliyor. Bilgisayara depolamak bana göre daha rahat, iTunes falan gerektirmiyor zaten. Şayet resimlere sürekli ihtiyacı oluyorsa Bilgisayar/Telefon arasında Yandex.Disk kullanıyorum ben, öneririm. Yandex'in arama motoru hariç tüm servislerinin Google'dan daha kaliteli hizmet verdiğini düşünüyorum.

Kjeldahl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Turkcell kullanıyorsan lifebox kullan kesinlikle. Paketlere dahil 50 gb alan veriyor. Otomatikmen yedekliyor uğraşmak zorunda kalmıyorsun.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
adam telefon satıyor arkadaşlar konu nerelere dağıldı :D

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
adam telefon satıyor arkadaşlar konu nerelere dağıldı :D
Cihazı gözden çıkarmadıysa eğer insan telefonuna ister istemez bağlanıyor. Belki alternatif yöntemler işini görebilir :D

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Valla dostum haklısın. okadar çok fotoğraf varki hangisine nezaman ulaşmak istediğimi bilsem sorunumu çözerdim . 😀 ama fotoğrafları aktarmış olaam bile 2 3 ay sonra tekrar dolucaktır. Şuan elimde 256 7 plus var sürüm 10.3.3 öyle beklemedeyiz jaikbreak çıksa onnumara olurda X e çok alıştım bunu satarsam 256 alırım kesin :) diğer arkadaşlarımın yorumları içinde teşekkürler alternatif çözümler bulmuşlar soruna sağolsınlar.

Tips
Tips
Üst Alt