Neler yeni

Jailbreakli cihazımda sorun yaşıyorum.

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba arkadaşlar cihazım 11.3.1 ip8 jb ilk çıktığı zamanlardan beri kullanıyorum. 3-4 gündür çok sıkıntı yaşamaya başladım. Sıkıntı şöyle telefon bazen hatta çoğu zaman kitleniyor. Uygulamaya girmeye çalışıyorum beyaz ekranda kalıyor sonra 10sn sonra uygulamadan atıyor hiç bir yere girmiyor. Resping yapıyorum ekranda takılıyor. Hard reset atıyorum düzeliyor. Unc0ver ile jb yapıyorum. Bi kaç saat sonra aynı takılmalar oluyor. Olur olmadık yerde kitleniyor. Mesala az önce kız arkadaşımla cafede oturmuşuz foto çekinelim dedik. Kamera uygulamasına girdim çekiyorum ama cihaz tepki vermiyor arka plandan kapatıyorum. Tekrar giriyorum bu sefer girmeden uygulamadan atıyor. Çok sıkıntı çekiyorım. Sürüm yükseltip jb kaybetmek istemiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim. Var mı çaresi ? Tşkler şimdiden.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Merhaba arkadaşlar cihazım 11.3.1 ip8 jb ilk çıktığı zamanlardan beri kullanıyorum. 3-4 gündür çok sıkıntı yaşamaya başladım. Sıkıntı şöyle telefon bazen hatta çoğu zaman kitleniyor. Uygulamaya girmeye çalışıyorum beyaz ekranda kalıyor sonra 10sn sonra uygulamadan atıyor hiç bir yere girmiyor. Resping yapıyorum ekranda takılıyor. Hard reset atıyorum düzeliyor. Unc0ver ile jb yapıyorum. Bi kaç saat sonra aynı takılmalar oluyor. Olur olmadık yerde kitleniyor. Mesala az önce kız arkadaşımla cafede oturmuşuz foto çekinelim dedik. Kamera uygulamasına girdim çekiyorum ama cihaz tepki vermiyor arka plandan kapatıyorum. Tekrar giriyorum bu sefer girmeden uygulamadan atıyor. Çok sıkıntı çekiyorım. Sürüm yükseltip jb kaybetmek istemiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim. Var mı çaresi ? Tşkler şimdiden.
Chariz Reposunda SemiRestore yükle , Sıfırla cihazı ve yeni bir kurulum yap...

Siberhack

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
kardeşim bence jb yi kaldır cihazı komple sıfırladıktan sonra tekrar jb yap bendede oluyordu şimdi hallettim sıkıntısız calısıyor cok şükür uzun zamandır kullanıyorsan ve cihazıda sıfırlamadıysan en azından bi rahatlamış olur cihaz sıkıntılarıda
kalkar cihazın zaten ip8 güçlü bir cihaz rahatlatıp baştan yaparsan daha verimli olur 😊👍🏽

Siberhack

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
kardeşim ayarlardan sıfırlamasın yani uslübünce sıfırlasın tutup cihazı çökertmesin sonra 😅 jb li cihazı sakın ayarlardan sıfırlayayım deme ben cok yaptım hiç güzel şeyler olmuyor jb yi kaldırmaya uğraş önce eraser falan dene 😅

Tips
Tips
Üst Alt