Neler yeni

Jailbreak yeniden başlatma sorunu

melih190777

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşar telefonu ne zaman gece yatmadan önce şarza taksam sabah uyandığımda telefonda jailbreak kalkmış oluyor. Telefon kendi kendini yeniden başlatmış oluyor. Başka zaman %100 olsa bunu yapmıyor. Sadece şarza %100 de belirli zaman beklediği için böyle yapıyor. Telefon batarya durumu iyi onda sorun yok. Jailbreaktan sonra böyle bişey yapmaya başladı. Tweak olarak home gesture, locallstore ve zepellin var başkada birşey yok. Forumda başka bir arkadaşın başınada gelmiş fakat sonra bir daha yazıyı bulamadım. Sizin başınızada böyle birşey geldi mi?

Cihaz
İphone 6
Sürüm
12.1

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus

Yazı burada unc0ver hangi sürümle JB yaptınız ?

orianna

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bendede kapatıp açınca Jailbreak kalkmış oluyor

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
dostum şöyle birşey deneyebilirsin belki işe yarar

1. tüm tweaklerini kaldır. (sistem tweakleri hariç onlara sakın dokunma sadece sonradan kurulanlar)
  2. mevcut unc0vere gir recovery rootfs yi açıp jb yap jb silinmiş olacak.
  3. cihazı yeniden başlat en güncel sürüm olan b45 i kurup tekrardan jb yap.

palaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sanırım iCloud gece 2-4 arası yedekleme alırken oluyor bu genelde. Unc0ver güncel sürümlerle olayı çözdüğümü düşünüyorum 4-5 gecedir olmadı.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sanırım iCloud gece 2-4 arası yedekleme alırken oluyor bu genelde. Unc0ver güncel sürümlerle olayı çözdüğümü düşünüyorum 4-5 gecedir olmadı.
Bende de aynı sorun oluyor.yanlız bu hep şarja koyunca oluyor.ama bende safemode giriyor cihaz....sabah kalkıyorum cihaz safemode.su an uncover b39 kullanıyorum...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gibilir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iphone 6 kullandığım cihaz için Unc0ver b44 sürümünde jailbreak işleminden sonra cihazın yeniden başlama sorunu çözülmüş. Direk Jailbreak oluyor cihaz yeniden başlamıyor bende.

melih190777

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
dostum şöyle birşey deneyebilirsin belki işe yarar

1. tüm tweaklerini kaldır. (sistem tweakleri hariç onlara sakın dokunma sadece sonradan kurulanlar)
  2. mevcut unc0vere gir recovery rootfs yi açıp jb yap jb silinmiş olacak.
  3. cihazı yeniden başlat en güncel sürüm olan b45 i kurup tekrardan jb yap.
Tamam hocam deneyeceğim en kısa sürede. En güncel sürüm olan b45 forumda mevcut mu acaba?
Mesaj düzenlendi:

Yeni sürüm indirip deneyeceğim 1-2 gün yeni sürümle deneyeyim size haber veririm işr yaradı veya yaramadı diye. Yardım eden herkese teşekkür ederim.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
ios 12 jailbreak konusunda mevcut

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Su an b39 dayım ama cihaz su an o kadar stabil çalışıyor ki (su şarjdayken safemode atma dışında tabi)son sürüme geçmek istemiyorum...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ALCATRAZ

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bendede aynı sorun var checkrain kullanıyorum ve şuan jailbreakim yok sabah kalktığımda jb gitmiş oluyor

Tips
Tips
Üst Alt