Neler yeni

Jailbreak Yardım!

Seda0809

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ya jb silmeye çalışırken batırdım biri yardım edebilirmi telefon açılıyor merhaba falan diyor ayarlıyorum bir daha aynı yere atıyor sürekli

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
iCloud etkinleştirmedi sorun yaşıyorsunuz hangi aşamadan geri dönüyor kurulumu yarıda bırakırsanız başa döner.

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Yaptığınız işlemi ve aldığınız hatayı detaylıca anlatırmısınız?

Seda0809

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Yaptığınız işlemi ve aldığınız hatayı detaylıca anlatırmısınız?
şey şöyle birşey oldu silmek için bir tane video izledim oda tekrar jailbreak yapın diyordu tekrarladım işte sonra yeniden başlatıldı ve güncelleme tamamlandı iphone'a hoş geldiniz diyor baişlat diyorum ekranım geliyor sonra yine iphone'a hoşgeldiniz diyor
Mesaj düzenlendi:

Normal bir sıfırlama mı yaptınız ?
hayır izlediğim videoda tekrar jailbreak yaptırdı bende yaptım ve başlatta takılı kalıyor iphone hoşgeldiniz diyor açıyorum ana ekranım çıkıyor sonra yine oraya gidiyor 5 saniye falan sonra :(
Mesaj düzenlendi:

iCloud etkinleştirmedi sorun yaşıyorsunuz hangi aşamadan geri dönüyor kurulumu yarıda bırakırsanız başa döner.
yya şuan kurulum yapmıyorum ki şöyleki jailbreak kurdum ben kullandımda işte sonra cydown kurmaya çalıştım kuruldu işe yaramadı kaldıracaktım zorla kaldırırsanız daha sonra cydia yı kullanamayabilirsiniz dedi geri döne basacaktım yanlışlıkla kullana bastım ve cydia falan açılmıyordu bende jbyi silmek istedim ve şöyle oldu izlediğim bir videoda tekrar jb kuruyordu bende kurdum ve yeniden başladı iphone'a hoşgeldinizde kalıyor başlatıyorum sürekli oraya atıyor ana ekrana gidiyorum ama 5 saniye falan sonra aynı yerdeyim :(

Son düzenleme:

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Eğer elinizde farklı bir cihaz varsa oradan video çekip buraya atabilir misiniz ?

Seda0809

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Eğer elinizde farklı bir cihaz varsa oradan video çekip buraya atabilir misiniz ?
şey teşekkürlerde yazılım güncelleme yaptım itunestan da düzeldi açıldı telefonda cydia falan gitmişde unc0ver duruyor sadece jailbreak gitmiş mi oluyor?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
şey teşekkürlerde yazılım güncelleme yaptım itunestan da düzeldi açıldı telefonda cydia falan gitmişde unc0ver duruyor sadece jailbreak gitmiş mi oluyor?
Yazılım güncellendi derken ?
son sürüme güncellendi sanırsam geçmiş olsun jailbreak yapamayacaksınız :)

Seda0809

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

Yazılım güncellendi derken ?
son sürüme güncellendi sanırsam geçmiş olsun jailbreak yapamayacaksınız :)
tövbe haşa bida yapmam zaten kdjsaldjaskl umurumda değil düzeltmeye çalışıyordum düzeldi çok şükür de jb gitmiştir dimi lşdkslf

Tips
Tips
Üst Alt