Neler yeni

Jailbreak yapmak istiyorum

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Merhaba,

Aranıza yeni katıldım ve biraz bilgiye ihtiyacım var bende artık telefonu özelleştirmek istiyorum şuan telefonum iOS 11.3 jailbreak yapmasını bilmiyorum internetten baktım ama galiba yeni olduğu için çıkmamış ilk defa yapacağım bana yardım eder misiniz

DİP NOT : bu başlık altında ilk defa jailbreak yapanlara yapabileceği şeyleri tweakleri filan yazabilir misiniz ..

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
konu başlıklarını büyük harfle açmıyoruz bu konu açma kurallarında geçiyor ve 11.3 daha bugün çıktı şuan olmadığı gibi uzun bir süre jailbreak olmaya bilir

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
konu başlıklarını büyük harfle açmıyoruz bu konu açma kurallarında geçiyor ve 11.3 daha bugün çıktı şuan olmadığı gibi uzun bir süre jailbreak olmaya bilir
Bu ne kadar bir süre

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
11.2.6 jailbreak peki nasıl kurabilirim ?
Şuan 11.1.2 ve altı için jb var. Üst sürümler için şimdilik yok 11.2.6 olası jb sürümlerinden olabilir. İpsw den indirip dfu modu ile yükleyin bekleyin

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Benim diğer yeni telefonda sürüm 11.2.6 geldi en iyisi bu dimi hocam bu sürümde bekleyim bu sürümle ilgili umut var bildiğim kadarıyla
Mesaj düzenlendi:

11.2.6 da jb var mı ki
11.1.2 sonrasına yok 11.2.6 için ihtimal var ama süre belirsiz 3 ayda olabilir 5 ayda takip edip sabırla beklemeniz gerek

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bu ne kadar bir süre

11.2.6 da jb var mı ki
Benim diğer yeni telefonda sürüm 11.2.6 geldi en iyisi bu dimi hocam bu sürümde bekleyim bu sürümle ilgili umut var bildiğim kadarıyla
Mesaj düzenlendi:

11.2.6 da jb var mı ki
11.1.2 sonrasına yok 11.2.6 için ihtimal var ama süre belirsiz 3 ayda olabilir 5 ayda takip edip sabırla beklemeniz gerek
Düşük sürümde beklemek her zaman avantajlıdır, son sürümün imzaları nasıl olsa şimdilik açık

JailbreakTR

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
@efsane6

Evet avantaj da asıl sorun ben hala 10.2 de jb li bekliyorum. 10.2 den sonra çıkan tüm jb lerin hepsi imzalar kapandıktan sonra çıktı maalesef

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
@efsane6

Evet avantaj da asıl sorun ben hala 10.2 de jb li bekliyorum. 10.2 den sonra çıkan tüm jb lerin hepsi imzalar kapandıktan sonra çıktı maalesef
SHSH kayıtlarınız varsa geçiş yapabiliyorsunuz iOS 11.1.x’e

efsane

Administrator
Cihaz
@efsane6

Hatırladığım kadar İPhone 6 veya 6 plus kullanıyorsun ? Yada 6s/+
10.2 bu Cihazlar için bana göre en iyi sürüm.. bu sürümde kalmanı tavsiye ederim

JailbreakTR

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
@efsane6

Evet 6+ var. güzel bir sürüm. Lkin hem merak hem de artık jb yaşlandı çıkan tüm tweakler hep 11 için çıkıyor aynı zamanda son dönemlerde hata veriyor haliyle

efsane

Administrator
Cihaz
@Baskan1
CydiaEraser kullan şöyle bir temizledinmi İnan sıfır Cihaz gibi oluyor... Tweakler hakkında bunu diyebilirim: IOS 10 desteği IOS 11'den kat kat çok ve yeterli

JailbreakTR

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
@efsane6

CE aklımda ama onu 1 kez denemiştim ve yarıda kalarak jb den olmuştum o yüzden çok korkuyorum. Gittiği yere kadar gideceğim son care olarak da CE aklımda cevaplar için saol

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
@efsane6

CE aklımda ama onu 1 kez denemiştim ve yarıda kalarak jb den olmuştum o yüzden çok korkuyorum. Gittiği yere kadar gideceğim son care olarak da CE aklımda cevaplar için saol

CE ile ilgili konumuz mevcut detaylı bir şekilde anlatılmış. Yazılanlara uyarak yaparsanız sorun çıkmaz ve işlem sırasnda cihazı modem yanına koymanızı tavsiyesi ediyorum

Tips
Tips
Üst Alt