Neler yeni

Jailbreak yapınca cydia yüklenmiyor

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar ben geçen gün telefonum jailbreakli iken cihazımı sıfırlamak zorunda kalmıştım.(O konu da burada;Telefonum sıcaklık uyarısında kaldı)
Sıfırladıktan sonra jailbreak ile gelen cydia ve benim cydia üzerinden kurduğum icleaner, appsmanager, appcake, crashreporter ve ext3nder uygulamaları hala telefonumdaydı. Electrayı tekrar kurdum ve jailbreak yapmaya çalıştım en başta yapmadı reboot'a soktu telefonu fakat sonradan düzeldi ve jailbreak yaptım. Cydia jailbreakten önce de duruyordu ve jailbreak yaptıktan sonra açtım açıldı fakat açıldığı gibi tweak yükleme ekranı geldi ve orada bir kaç şey yazdı ve hata verdi. Cydia'ya geri dön dedim ve kurulu olanlara baktım hiç birşey gözükmüyordu. Sonra forumdaki jailbreak kaldırma konusundakileri (unjailbreak.sh) uygulayarak jailbreak'i kaldırdım. Ekranımdan sadece cydia gitti diğer icleaner vs hala duruyordu. Electrayı sildim tekrar yükledim. Bu sefer jailbreak yaptıktan sonra Cydia telefona otomatik yüklenmiyor. iCleaner ve AppsManager'ı açabiliyorum fakat AppCake, CrashReporter, Ext3nder bunları açamıyorum. iCleaner pro ile Cydia kalıntılarını temizledim. Fakat şu anda telefonumda Cydia yok ve jailbreak ile otomatik yüklenmiyor. Bunu nasıl çözerim, Cydia nasıl yükleyebilirim?

Cihaz
5S
Sürüm
11.1.1

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@omeraks1 hocam çok teşekkür ederim. biraz önceki mesajımda konuyu yanlış anlamışım. şimdi bu işlemleri tekrar yaptım ve cydia geldi çok teşekkür ederim

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
@omeraks1 hocam çok teşekkür ederim. biraz önceki mesajımda konuyu yanlış anlamışım. şimdi bu işlemleri tekrar yaptım ve cydia geldi çok teşekkür ederim
rica ederim kardeşim umarım bir gün bu coolstar jb getirirse sende bizim işimiz düştüğünde yardım edersin ödeşiriz :(

Moderatör tarafından düzenlendi:

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
rica ederim kardeşim umarım bir gün bu coolstar lavuğu jb getirirse sende bizim işimiz düştüğünde yardım edersin ödeşiriz :(
tabi ki dostum elimizden geldiği kadarıyla umarım üst sürümlere de çıkar jb

umut1022

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
yukarıda link eklemediğim halde hata veriyordu böyle atmak zorunda kaldım kusura bakmayın
jail.JPG

Tips
Tips
Üst Alt