Neler yeni

Çözüldü Jailbreak yaparken elmada kaldı

Yomarion61

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Son sürüme güncelleyecen mecbur o zaman shsh kayıtlarında bir tek 12.0 var geçebileceğin onda da 0x1111111111 generatoru yok
Şöyle bir şey yapsak olur mu ki, 3utools aracı ile random nonceset ayarlıyor, o nonceyi shsh dosyasındakiyle değiştirsem acaba olur mu

msrage

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
bu açılamama sorunu bendede var açılır gibi yapıyor elmada kalıyor kapanıyor tekrar açılmaya çalışıyor falan bug da kalıyor telefon ama usb ile 1 sn bile bağlasan cihaz açılıyor bir diğer sorunda cihazın power tusu iptal oldu hepsi bu uncover yüzünden oldu nasıl sorunsuz hale getiricem telefonu jailbreak falan istemiyorum yardım eder misiniz lütfen

BunyaminCerrah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
cydia uncover den çalışıyordu telefonu resetledikten sonra terar jailbrek yaptım ve apple logosunda kalıyor ve resetleyerek tekrar acıyor cydi açılmıyor çözümü var mı yedek alabilir miyim repoları acil yardım

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
bu açılamama sorunu bendede var açılır gibi yapıyor elmada kalıyor kapanıyor tekrar açılmaya çalışıyor falan bug da kalıyor telefon ama usb ile 1 sn bile bağlasan cihaz açılıyor bir diğer sorunda cihazın power tusu iptal oldu hepsi bu uncover yüzünden oldu nasıl sorunsuz hale getiricem telefonu jailbreak falan istemiyorum yardım eder misiniz lütfen
Jailbreak cihaza hiçbir fiziksel hasar vermez. Jailbreak size donanım ile yazılım katmanı arasında yetki sahibi olmanızı sağlamıyor. Bu yüzden JB'nin bir fiziksel hasara neden olmasının imkanı yok. Cihazı DFU moduna alıp iTunes üzerinden temiz bir kurulum yapın. Sorun devam ediyorsa cihazınızda fiziksel bir arıza var. Ya Power Tuşu bozulmuştur ya da güç entegresinde sorun vardır.

Tips
Tips
Üst Alt