Neler yeni

Çözüldü Jailbreak yaparken elmada kaldı

Olurolur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba. Arkadaşlar cihazıma tweakboxtan electra kurup jb yapmak istedim. Cihaz hata verdi. Telefon açılmaya çalışıyor açılamıyor gibi. Elma geliyor sonra tekrar siyah ekran bu döngü tekrar ediyor sürekli. Hard reset yaptım bir işe yaramadı. Dfu moda alıp itunestan güncelleyebilirim ama jbyi kaybetmek istemiyorum. Yok mudur bunun bir yolu?

Ysnks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Merhaba. Arkadaşlar cihazıma tweakboxtan electra kurup jb yapmak istedim. Cihaz hata verdi. Telefon açılmaya çalışıyor açılamıyor gibi. Elma geliyor sonra tekrar siyah ekran bu döngü tekrar ediyor sürekli. Hard reset yaptım bir işe yaramadı. Dfu moda alıp itunestan güncelleyebilirim ama jbyi kaybetmek istemiyorum. Yok mudur bunun bir yolu?
Niye tweakboxtan indiriosn ki daha guvenli electra jb adresi forumda mevcut acilmis konu var ordan indiripte kurmani oneririm.

Justholdme

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweakbox ile alakasi yok uyumsuz jb kurmus olabilirmisin ? Ben tweakbox kullaniyorum şükür sorunsuz

Olurolur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweakbox ile alakasi yok uyumsuz jb kurmus olabilirmisin ? Ben tweakbox kullaniyorum şükür sorunsuz
olabilir de sorun şu ki telefon açılmıyor ve jb yi kaybetmeden bu durumu düzeltmenin bir yolu var mı diye merak ediyorum

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
eger daha once shsh2 imzanizi aldiysaniz future restore yoksa maalesef

Olurolur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
eger daha once shsh2 imzanizi aldiysaniz future restore yoksa maalesef
almıştım. nonceyi de kaydetmiştim. ama şu an cihaz açılmıyor. bu şekilde yapabilir miyim future restore

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Coolstar halletti. Kimse bu iyiliği yapmazdı. Çok teşekkür ederim @coolstar
forumumuzu takipte kalın. tweakbox gibi yerleri önermiyoruz. developer hesabı satın almayı düşünebilirsin en rahatı imzalama derdi yok. forumda bununla ilgilenen forum yöneticileri mevcut kendileriyle iletişime geçebilirsin. ve her zaman nonce ayarlaması yapın.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
forumumuzu takipte kalın. tweakbox gibi yerleri önermiyoruz. developer hesabı satın almayı düşünebilirsin en rahatı imzalama derdi yok. forumda bununla ilgilenen forum yöneticileri mevcut kendileriyle iletişime geçebilirsin. ve her zaman nonce ayarlaması yapın.
bu nonce ayarlamasını 11.1.2 için de yapabılırmıyız su an.yoksa geçtimi.yapabiliyorsak nasıl yaparız bir anlatabilirmisiniz rica etsem..

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
bu nonce ayarlamasını 11.1.2 için de yapabılırmıyız su an.yoksa geçtimi.yapabiliyorsak nasıl yaparız bir anlatabilirmisiniz rica etsem..
nonceset11.1.2 yapıyordu ipa halindeydi forumda koymuşlardı. veyselin paylaştığı konulara bak.

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
evet hocam unc0ver ile yaptım
maalesef kurtaramayız cihazı fr yaparak. 3utools ile ekrana görüntü aktarmayı öncesinde parolayı girmen lazım cihazı açman lazım tabi bide siyah ekranda kalıyorsa yapabilirsin bunu. Elma duruyorsa o zaman kurtaramazsın.

Yomarion61

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
maalesef kurtaramayız cihazı fr yaparak. 3utools ile ekrana görüntü aktarmayı öncesinde parolayı girmen lazım cihazı açman lazım tabi bide siyah ekranda kalıyorsa yapabilirsin bunu. Elma duruyorsa o zaman kurtaramazsın.
elmada kalıyor sadece recovery moda giriyor başka açılmıyor

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
elmada kalıyor sadece recovery moda giriyor başka açılmıyor
Son sürüme güncelleyecen mecbur o zaman shsh kayıtlarında bir tek 12.0 var geçebileceğin onda da 0x1111111111 generatoru yok

Tips
Tips
Üst Alt