Neler yeni

Jailbreak yapamıyorum

Engin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba
Sürümüm ios 12.1.2 her yolu denedim çok sayıda video izledim ama telefonu jailbreak leyemedim daha önce iphone 5s için kurmuştum ama hiç birşey bilmiyorum şuan bu konu hakkında yardım lütfen teşekkürler
(Şimdiki cihaza daha önce jailbreak yapılmadı)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba
Sürümüm ios 12.1.2 her yolu denedim çok sayıda video izledim ama telefonu jailbreak leyemedim daha önce iphone 5s için kurmuştum ama hiç birşey bilmiyorum şuan bu konu hakkında yardım lütfen teşekkürler
(Şimdiki cihaza daha önce jailbreak yapılmadı)
Buradan başlayabilirsin jb yapmaya

Engin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Buradan başlayabilirsin jb yapmaya
OncOver yüklenmiyor sürekli yüklemeyi bekliyor yada yüklenirse şeffaf bir şekilde ekranda kalıyor işlem yapılmıyor

Engin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Unc0ver ipa dosyasını Cydia impactor ile cihazına yükle indirmeye çalıştığın siteler sorunlu şu an
Açıkcası Bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum her ikisini bilgisayardan telefonamı yüklemem gerekiyor bu konuyla ilgili bi linkin varsa sevinirim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Açıkcası Bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum her ikisini bilgisayardan telefonamı yüklemem gerekiyor bu konuyla ilgili bi linkin varsa sevinirim
Aşağıdaki konudan uncover jb aracını indir ve konu içerisinde cydia impactor kullanımı ile ilgili konu var ordan da işlemi gerçekleştirebilirsin.
Sorun olursa yardımcı olurum.

Engin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aşağıdaki konudan uncover jb aracını indir ve konu içerisinde cydia impactor kullanımı ile ilgili konu var ordan da işlemi gerçekleştirebilirsin.
Sorun olursa yardımcı olurum.

Yardımların için telekkür ederim
Ama ne yaptıysam hata veriyor mesela whatsapp++ yüklemek istiyorum ama farklı zamanlarda farklı hatalar veriyor örneğin yüklenemiyor sonra dene diyor sürekli başka bir gün denediğimde indiriliyor gösteriyor ama hiçbir ilerleme yok indirme de

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yardımların için telekkür ederim
Ama ne yaptıysam hata veriyor mesela whatsapp++ yüklemek istiyorum ama farklı zamanlarda farklı hatalar veriyor örneğin yüklenemiyor sonra dene diyor sürekli başka bir gün denediğimde indiriliyor gösteriyor ama hiçbir ilerleme yok indirme de
Jb işlemini yaptınmı ?

Engin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yaptım ama tekrar fabrika ayarlarına döndüm sağlıklı kurulum yapamıyorum sanırım şimdi tekrar deniyorum

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Linkini verdiğim konuda uncover jb aracının ipa dosyası var onu bilgisayarına indir.
Cihaza yüklemek için de cydia impactor programını bilgisayarına indir.
İtunes son sürüm olsun bilgisayarında.

Engin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Linkini verdiğim konuda uncover jb aracının ipa dosyası var onu bilgisayarına indir.
Cihaza yüklemek için de cydia impactor programını bilgisayarına indir.
İtunes son sürüm olsun bilgisayarında.
Yaa nerde sorun var anlamadım şimdide telefona yükleme başlıyo ama anlık olarak iptal ediyo yüklemeyi itunese sürükleyip bırakıyorum doğrumu yapıyorum
Mesaj düzenlendi:

Yaa nerde sorun var anlamadım şimdide telefona yükleme başlıyo ama anlık olarak iptal ediyo yüklemeyi itunese sürükleyip bırakıyorum doğrumu yapıyorum
Yani ipa dosyası telefona yüklemiyi durduruyor

Tips
Tips
Üst Alt