Neler yeni

Jailbreak video seslerini bozuyor

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Merhaba, yalu 102 yöntemiyle jailbreak kullanıyorum. Jailbreak aktif ettikten birkaç gün sonra ses sorunu başlıyor cihaza restart yapınca (jb devre dışı kalınca) düzeliyor. Bu ses sorunu her uygulamada yok birkaç uygulamada oluyor. Ses sorunu başlayınca yaptığım testler:
Facebook: normal çalışıyor
Youtube: sesi gelmiyor, ileri sarınca cızırtı çıkarıyor mesela 3 dakikaysa video bitmiyor devam ediyor 3.01 3.02 diye
Safari: youtube videoları devam etmiyor öylece duruyor, diğer sitelerde videolar normal
Galeri: Videolar devam etmiyor
Diğerleri normal facebook, vimeo, netflix, spotify vs denedim. Sizce kodek sorunu mu? Nasıl çözebilirim?

Cihaz
iPad Air 2
Sürüm
10.2

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Kullandığın Tweak'lerin tam listesini paylaşabilir misin?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
NoBlur Tweak'i nereleri etkiliyor? Bir de, vWallpaper 2 ve GIFViewer sorun çıkarıyor olabilir sana. Diğerleri temiz, mümkün olduğunca ***, Xarold gibi repo'ları kullanmamaya çalış. Tweak'lerin kendi repo'larını bulmaya çalış, örneğin LocalIApStore Tweak'inin kendi repo'su bu repo'dur. Bana sorarsan, sistemi Eraser ile sıfırlayıp, baştan Xarold ve *** repo'larını kullanma. Şimdilik bu başta söylediğim Tweakleri kontrol et, silip iCleaner ile kalıntılarını temizleyebilirsin. Bu arada kesin olmamakla beraber Ext3nder da sistemini etkiliyor olabilir, oto imzalama açıksa kapat, ya da tamamen sil öyle kullan telefonunu bir süre.

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
NoBlur ayarları şöyle:
IMG_1433.PNG

vWallpaper 2'den bende şüpheleniyorum. Daha önce buna benzer uygulama duymuştum arka planı vieeo yapabilen ama kaybettim :( Teşekkürler

ipadapple63

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Aynısı bendede oluyor youtubede.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

barkbxi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu sorun bende mesaj seslerinin bozulmasıyla oluyor bir sebebi yada çözümü var mıdır acaba

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Konu dışı ama bu goodwifi ne işe yarıyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Konu dışı ama bu goodwifi ne işe yarıyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Baya detaylı oluyor ayarlar / wifi bölümü. Mesela ip adresim yazıyor, ağlarda kayıtlı şifrelere bakabiliyorum, sinyal gücü 30 48 gibi numara olarak yazıyor, bu ağların mac adresini, hangi kanalı kullandıklarını ve şifreleme yöntemini de gösteriyor (wpa 2 gibi) Kullanma amacım unuttuğum karmaşık wifi şifrelerine gerektiğinde girip bakmak.

Tips
Tips
Üst Alt