Neler yeni

Jailbreak sonrası kasılmalar

mehmetalidemir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Selam arkadaşlar.
Aylardır JB bekledik ama şahsen hiç de memnun kalmadım. 11.3.1 için 5S cihazıma yaptığım JB sonrası cihazımda kasılmalar başladı. Mesela bir arama geliyor. Telefon çalıyor ama ekranda hiçbirşey yok. Birden fazla uygulama çalışıyosa uygulamalarda kasıntılar. Tweak’lerden sıkıntı olabilir diye düşündüm ama o da değil. Sizde durum nasıl? 5S kullanan JB’li var mı 11.3.1?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Selam arkadaşlar.
Aylardır JB bekledik ama şahsen hiç de memnun kalmadım. 11.3.1 için 5S cihazıma yaptığım JB sonrası cihazımda kasılmalar başladı. Mesela bir arama geliyor. Telefon çalıyor ama ekranda hiçbirşey yok. Birden fazla uygulama çalışıyosa uygulamalarda kasıntılar. Tweak’lerden sıkıntı olabilir diye düşündüm ama o da değil. Sizde durum nasıl? 5S kullanan JB’li var mı 11.3.1?

Kurduğunuz tweak listesini paylaşabilir misiniz?
Çakışan tweakler olabilir hafıza durumuzu da kontrol edin mümkün olduğu kadar sadece gerekli olanları kullanın

mehmetalidemir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
@Blackcodetech
Şunlar kurulu

SimpleLS ve Re:Scale aktif değil şuan diğerleri aktif.

Kjeldahl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
5s için fazla tweak kurmuşsunuz bence

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
5s için fazla tweak kurmuşsunuz bence
5S kötü bir cihaz değil. Bu kadar Tweak, sadece başlangıç aşaması hatta. Bu sorunun 11.3.1 ile 5S'in uyumsuzluğu olduğunu düşünüyorum. Ya da Electra'nın sıkıntısı.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
@Blackcodetech
Şunlar kurulu

SimpleLS ve Re:Scale aktif değil şuan diğerleri aktif.

Hocam sana bir tasfiyem akşam telefonun şarjını tamamen bitir ve şarj takma sabah şarj tak hiç çıkarma tel kapalı şekilde sonra dolunca bir hart reset at çıkar aradaki farkı göreceksin işine ayarsa hafta bir uygula bu adımlar

mehmetalidemir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Hocam sana bir tasfiyem akşam telefonun şarjını tamamen bitir ve şarj takma sabah şarj tak hiç çıkarma tel kapalı şekilde sonra dolunca bir hart reset at çıkar aradaki farkı göreceksin işine ayarsa hafta bir uygula bu adımlar
İyi de JB öncesi sıkıntı olmayan telefon bu. Hatta telefonu kapatıp açınca jb gidiyor o zaman da hiçbir sorun yok.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
İyi de JB öncesi sıkıntı olmayan telefon bu. Hatta telefonu kapatıp açınca jb gidiyor o zaman da hiçbir sorun yok.

Bu iOS 11.3.1jailbreakten hiç hiç memnun değilim iyileştirilmeler olmasa çekilmez , senin telefon işlemci düşük normaldır ama Jb sıkıntılı yani

mehmetalidemir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
5S de eskidi ya. Sıkıntı belki ondandır.

EmirS.

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bende 5s 10.3.1 var özellikle ios 11e güncellemedim belliydi sıkıntı çıkaracağı 11de 20 tane tweak kurmuştum yeni sildim tweakleri sıkıntısız çalışıyordu :D bide kasayı iphone 6 yaptırdım eski IOS larda iyi 5s

Kjeldahl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
5S kötü bir cihaz değil. Bu kadar Tweak, sadece başlangıç aşaması hatta. Bu sorunun 11.3.1 ile 5S'in uyumsuzluğu olduğunu düşünüyorum. Ya da Electra'nın sıkıntısı.
5s tabi ki kötü bir cihaz değil. Ama apple’ın her yeni sürümde telefonları yaşlandırdığı su götürmez bir gerçek. iOS 11 5s için zaten ağır bir sistem olduğu için üstüne bir de jb yapılınca telefon zorlanıyor. Bende 6s var o bile arada kitleniyor tamamen. Hard reset atmak zorunda kalıyorum.

Tips
Tips
Üst Alt