Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Etoprak1921 test yaptıkları kesin ama ne kadar hazır onu bilemiyoruz şu anda. Çünkü testlerin neresindeler, sorunların ne kadarını düzeltebildiler bilemediğimiz için net bir şey söylemek yanlış olur.

bu kadar fotoğraf paylaştıklarına göre çok sürmez diye tahmin ediyorum.. geldiğimiz noktaya bakacak olursak; önceden sadece haberlerini yazıyorlardı şimdi ise fotoğraflı gönderiler var. ;)

Etoprak1921

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@Etoprak1921 test yaptıkları kesin ama ne kadar hazır onu bilemiyoruz şu anda. Çünkü testlerin neresindeler, sorunların ne kadarını düzeltebildiler bilemediğimiz için net bir şey söylemek yanlış olur.

bu kadar fotoğraf paylaştıklarına göre çok sürmez diye tahmin ediyorum.. geldiğimiz noktaya bakacak olursak; önceden sadece haberlerini yazıyorlardı şimdi ise fotoğraflı gönderiler var. ;)

Insallah bir an once kavusucaz ozgurluge 🙏🏻😁

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus

Kardeş Bişey Soracam Yeni Cihaz Aldım 11.2.2 Sürümle Geldi Jailbreak İçin Sene Ne Yapmalıyım?11.3.1 Beta Yükleyebilirmiyim İmzalar Açıkmı?Yoksa Bu Sürümede Jailbreak Gelecekmi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Porcellis

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kardeş Bişey Soracam Yeni Cihaz Aldım 11.2.2 Sürümle Geldi Jailbreak İçin Sene Ne Yapmalıyım?11.3.1 Beta Yükleyebilirmiyim İmzalar Açıkmı?Yoksa Bu Sürümede Jailbreak Gelecekmi

Gelecek gardaş.

Eralpcetinkaya98

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İos 12 nin beta sürümünü kullananlar aşırı memnun
Mesaj düzenlendi:

İos 12 nin beta sürümünü kullananlar aşırı memnun herkes çok beğenmiş insanlar ios 11 e bildiğin lanet ediyor ben 11.3 sürümünde hala jb bekliyorum napsam yahu güncellesem mi 🤔🤨

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Mesaj düzenlendi:

İos 12 nin beta sürümünü kullananlar aşırı memnun herkes çok beğenmiş insanlar ios 11 e bildiğin lanet ediyor ben 11.3 sürümünde hala jb bekliyorum napsam yahu güncellesem mi 🤨
Link varmı nerden indiricez iOS 12 beta sını

BİR FİDAN BİN İNSAN

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Mesaj düzenlendi:

İos 12 nin beta sürümünü kullananlar aşırı memnun herkes çok beğenmiş insanlar ios 11 e bildiğin lanet ediyor ben 11.3 sürümünde hala jb bekliyorum napsam yahu güncellesem mi 🤔🤨
hayir bekle herkes jb icin bekliyor.surum kotu olsada bekleniyor. ios 11.2e jb cikinca geceriz

Porcellis

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bunlar sahte. Orjinal aslının 3 tane kopyası var sadece. Bunlar da coolstar, pwn20wnd ve nullpixel de. O yüzden bu tür ipalara itibar etmeyin, ettirmeyin :-)
evet 2. si sahte denemiştim uzun zamandır var.1. sini denemedim hiç

bbrq

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bu fakedir bence çünkü
Kankisinin adı yazmıyor orda yani bunun (pwn20wnd)

Abi kankisinin adı demişsinde twittede bu kişinin adı geçiyor şimdi bi kafam karışmadı değil :)
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Justholdme

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Abi kankisinin adı demişsinde twittede bu kişinin adı geçiyor şimdi bi kafam karışmadı değil :)
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Bu coolstar yapimci aesign ise tasarimci bu icon falan o islere bakiyor

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@AirLife
Gece çıkmıştı 9.3.5 sabaha doğru

Bas bas bağırıyordun Forumda millet Kalkın kalkın Tihmstar JB çıkardı

Ama helal olsun Adama
4 araç çıkardı bir senenin içinde

JailbreakTR
Valla abi o kadarını ben bile hatırlamıyorum ya o kadar geçti ki üzerinden. 😂

4S’in bataryası ölü, kablosu sıkıntı şarj almıyor. Batarya ve yeni kablo alıp biraz onunla uğraşasım var. 6’ya düşüp 8’e falan geçerim onunla. Jb yaparım çılgınlar gibi 😂

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Resmî sitesinde yayınlanmadığı sürece fake bu görüntüler

BİR FİDAN BİN İNSAN

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Valla abi o kadarını ben bile hatırlamıyorum ya o kadar geçti ki üzerinden.

4S’in bataryası ölü, kablosu sıkıntı şarj almıyor. Batarya ve yeni kablo alıp biraz onunla uğraşasım var. 6’ya düşüp 8’e falan geçerim onunla. Jb yaparım çılgınlar gibi
İPhone 4s lere insan kıyamıyor gerçekten.. inşallah geri toplarsın ve 8.4.1'in tadını çıkarırsın

JailbreakTR

metehndnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Telefonu yeni aldım da TweakBox falan kurmuştum profiller yükledi kalıntı falan kalmış mıdır sorun çıkarır mı jb için. Birde bu sürüm jailbreak için uygunmudur ?

Son düzenleme:

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ekli dosyayı görüntüle 4461 Telefonu yeni aldım da TweakBox falan kurmuştum profiller yükledi kalıntı falan kalmış mıdır sorun çıkarır mı jb için. Birde bu sürüm jailbreak için uygunmudur ?
Sıkıntı YÖK kardeş telefonun jb için uygun ve tweakbox herhangi bi sorun yapmaz diye biliyorum

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
O sürümde öylece bekle jailbreak yapmak istiyorsan ama fotoyu kaldır sana tavsiyem cihazın seri numarası vb açıkta sakıncası olabilir haberin olsun

Son düzenleme:

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Resmî herkes paylaşmış paylaşan arkadaşlar da silsin

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR