Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Testler yapıyorlar bakalım yorumun birinde bu hafta cuma çıkacak diye birşey görmüştüm...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar bu konuda yazılan ve olmamasi gereken konuşmaların önüne geçebilmek adına konuyu cevaplara kapattim, sizlerden ricam saygı sevgi çerçevesinde birbirinizle sohbet etmeniz. Eğer ki saygısızlık olumsuz bir durum söz konusu olursa kullanıcıyı bize bildirmeniz yeterlidir, gereken islemler yönetim tarafından gerceklerstirilir. 15 dakka sonra konu tekrar yorumlara açılacaktır sorun yaşan arkadaşlar sorun yaşadığı kullanıcı veya kullanıcıları bildirmesi yeterlidir bilginize.

Etoprak1921

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Selamin aleykum. Jbsiz tema veya jbsiz operator ismi veya sembolunu degistirebiliyor muyuz jbsiz tweak var mi?

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selamin aleykum. Jbsiz tema veya jbsiz operator ismi veya sembolunu degistirebiliyor muyuz jbsiz tweak var mi?
Tema değişmez de,Operatör ismini Türk Telekom hattı olanlar değiştirebiliyor diye biliyorum...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Etoprak1921

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Jb yapinca cydia’dan tweakleri sorunsuz sekilde yukleyebiliyoruz dimi istedigimizi? Ilk jb yapicam daha once android kullaniyordum rootluyordum istedigim tweak’i yukleyebiliyordum apk olarak cydiada sanirim appstore market gibi tweak yukleyebiliyoruz diledigimiz gibi dogru mudur acaba?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Jb yapinca cydia’dan tweakleri sorunsuz sekilde yukleyebiliyoruz dimi istedigimizi? Ilk jb yapicam daha once android kullaniyordum rootluyordum istedigim tweak’i yukleyebiliyordum apk olarak cydiada sanirim appstore market gibi tweak yukleyebiliyoruz diledigimiz gibi dogru mudur acaba?
repo olayı var onları kuruyorsun sonra tweak kuruyorsun fakat sana arkadaş tavsiyesi her tweak kurulmaz araştırdım hiç jb görmedim fakat çoğu kişi meraktan tweak kura kura elmada kalmış forumda sor MERAK ETTİKLERİNİZ VE SORMAK İSTEDİKLERİNİZ diye konu var sor oraya yüklemeden önce yardım ederler.

SAKARYALI54

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
aynen öyle app store gibi

TheL0w

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
pwn20 kendi ipadine kurulmuş olan jbyi paylaştı ya sırf insanların canını çektirmek istiyorlar valla

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar azıcık sabır gelicek bazı hatalar oluyu onlar düzeltiliyor

BİR FİDAN BİN İNSAN

Tips
Tips
Üst Alt