Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

Porcellis

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İnşallah bunun dediği gibi olmaz 😡 yoksa 🤬
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
İnşallah bunun dediği gibi olmaz yoksa 🤬
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Olma ihtimalide yok değil çünkü ios12 baya yenilik barındırıyor ellerindeki açığı 12 ye saklamak isteyebilirler ama şuda var coolstar i linç eder insanlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Herkes bişeyler benden demiş ama kimse etleri üstlenmemiş
Not: Bursalıyım 😂😂😂

Porcellis

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Olma ihtimalide yok değil çünkü ios12 baya yenilik barındırıyor ellerindeki açığı 12 ye saklamak isteyebilirler ama şuda var coolstar i linç eder insanlar

Ben bile bağış yapmadığım, jb den olmadığım halde sinirleniyorsam bağış yapanları, elindeki jb ten olanları hiç düşünemiyorum 😬

cncskn52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Doğubanktan iphone 4 almışım ikinci el telefon jbli gelmişti hey gibi günler hey. İphone ile tanışmam ile jb ile tanışmam aynı zamanlara dayanır. installous da vardı ne günlerdi

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Ben bile bağış yapmadığım, jb den olmadığım halde sinirleniyorsam bağış yapanları, elindeki jb ten olanları hiç düşünemiyorum
Valla jailbreak olduğu halde geçenler kızmasın çünkü adam jailbreakli olanların geçmesine gerek yok dedi jailbreaki olmıyanlarda bu üsürüme geçip beklesinler o sürüme jailbreak açığı var dedi hemen çıkarıcam demedi ama
Eninde sonunda çıkıcak zaten ama ne zaman orası muamma

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iOS 12 çıkacakta stabil sürüm denk gelecekte imzalar kapanacakta tekrar araç entegre edilecekte yıl sonunu bulur o muhabbete girerlerse

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Coolstarın paylaştığı resimde yine yok ana ekranda electra uygulaması. Acaba eskisi gibi PC’den mi yapılacak jb ?

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Birden çok açık olduğu için daha az stabil olan açıkla araç çıkacak diğer açığı kullanmayacaklar sanırım
coolstar 2 saat once demis ki 0day acigi ios 11.3.1 de kullanilmiyacak
Mesaj düzenlendi:

Coolstarın paylaştığı resimde yine yok ana ekranda electra uygulaması. Acaba eskisi gibi PC’den mi yapılacak jb ?
oyle olsa iyi olur :)
Mesaj düzenlendi:

Ee şimdi yalanmı oldu bu jb :)
neden?

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
coolstar spark zhengin rootfs remountunu ios electra1131 de kullanacak. 0day acigini ise ios 12 icin sakladi. bu iyi oldu...

Doktor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Söylediği şey 0day açığı bu 11.3.1 kullanılmayacak 12 saklanacak bunda Zheng in gönderdiği remount çözümünü kullancam diyor bekleme filan yok

Doktor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
coolstar spark zhengin rootfs remountunu ios electra1131 de kullanacak. 0day acigini ise ios 12 icin sakladi. bu iyi oldu...
Aynı anda yazmışız doğrusu bu baya araştırdım redditde doğrusu bu

Tips
Tips
Üst Alt