Neler yeni

Jailbreak Resources sorunu

architecth

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar yeni gelen güncellemeyi yaptım ancak hatalı kurulum yapıyor. Twealerimin çoğu çalışmıyor. Ayarlarda görünmüyorlardı bende rootfs ile sıfırlayıp tekrar jb yaptım yine jailbreak resourcesi güncelle dediğimde eksik kuruyor ve twekler gelmiyor ne yapmam lazım?

Cihaz
6
Sürüm
12

Ekli dosyalar

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar yeni gelen güncellemeyi yaptım ancak hatalı kurulum yapıyor. Twealerimin çoğu çalışmıyor. Ayarlarda görünmüyorlardı bende rootfs ile sıfırlayıp tekrar jb yaptım yine jailbreak resourcesi güncelle dediğimde eksik kuruyor ve twekler gelmiyor ne yapmam lazım?
Bu problem beni 13.6 ya gönderdi.bunun yüzünden güncellemek zorunda kaldım.dün 4 saat uğraştım ama olmadı maalesef.bende 13.6 ya güncelledim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hangi jailbreak aracını kullanıyorsunuz?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
4.3.1 kullanıyorum
5.3.1 sürümü çıktı çok geri kalmışsınız. En son sürümü indirip oradan restore edip temiz bir jailbreak kurun. Electra/Chimera/Odyssey/Procursus repoları varsa silin. Tweakleri yüklemeden önce güncelleme yapın.

architecth

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
5.3.1 sürümü çıktı çok geri kalmışsınız. En son sürümü indirip oradan restore edip temiz bir jailbreak kurun. Electra/Chimera/Odyssey/Procursus repoları varsa silin. Tweakleri yüklemeden önce güncelleme yapın.
Bilgisayarsız direk son sürüm ipayı kurabileceğim bir yer var mı şu an hocam?

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
@architecth jailbreaks.app sayfasını deneyebilirsiniz, fakat denemedim şahsen daha önce.

architecth

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bilgisayarsız uncoverı kurabileceğim bir link var mı?

Tips
Tips
Üst Alt