Neler yeni

Jailbreak olan cihazda WP ve AppStore'dan atması

aniluslux

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Merhaba arkadaşlar 1 1,5 hftadır jailbreaklı olan cihazımda 2 3 gündür whatsapptan atma sorunu alıyorum acaba buna herhangi bir tweak mı sebep oluyor ? Fakat şöyle bir şey var ki jailbreak ara sıra atıyor etkisiz hale geliyor telefon yeniden başlıyor ve jailbreak gittiğinde de whatsapp uygulamasına hiç ulaşamıyorum uygulamaya girmek için ikona bastıgımda anında uygulamadan çıkıyor ve hiç bir işlem yapamıyorum acaba sorun nedir arkadaşlar yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.

whatsapp için yüklediğim tweak

Watusi
Watusi Tr yaması

Cihaz
iphone 5
Sürüm
ios 10.3.3

ahmet123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 3G
Dostumm bende bettersetting var ayarlar çöküyor
Wadarkmode var whatsapp çöküyor
Real cc var bazen wifiyi kapatınca resping atıyor normal yani😂

aniluslux

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
sanırım daha kötü bir sorun oluştu wifi ağına bağlı oldugum halde appstore bile girmiyor artık appstore girince de wifi bağlı oldugum halde hiç bir uygulamaya erişim sağlıyamıyorum arama kısmı dahi çıkmıyor hard reset düşünüyorum fakat internet erişimi yokmuş gibi görüyor ve iclouddan bile çıkış yapamıyorum

ahmet123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 3G
Telefonu kapat aç düzelir benim de başıma gelmişti

aniluslux

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
düzelmedi malesef bir çok kez kapat aç yaptım düzelmedi başka bir wifi ağına bağladım aynı sorunlar karşılaştım iclouddan çıkış yapamıyorum ve telefonu da sıfırlıyamıyorum şuanda. hücresel veriyi açmayı denedim fakat o da başarısız en azından bir 3G yazması gerekiyor fakat o da yok.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bu bahsettiğin sorunların onlarca sebebi olabilir, tam yüklü Tweak listeni paylaşabilir misin? Temiz sıfırlamak istiyorsan direk DFU moduna alıp 10.3.3'e restore edebilirsin cihazı. iP5 nasıl olsa, son sürüme JB var. Ayarlar'dan uğraşmana gerek yok. iCloud şifreni biliyorsan cihaz açıldıktan sonra sorun yaşamazsın.

aniluslux

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
724920
Bu bahsettiğin sorunların onlarca sebebi olabilir, tam yüklü Tweak listeni paylaşabilir misin? Temiz sıfırlamak istiyorsan direk DFU moduna alıp 10.3.3'e restore edebilirsin cihazı. iP5 nasıl olsa, son sürüme JB var. Ayarlar'dan uğraşmana gerek yok. iCloud şifreni biliyorsan cihaz açıldıktan sonra sorun yaşamazsın.
Tekrardan düzenlendi.

Dediğiniz gibi DFU moduna alıp restore ettim ve şuanda tertemiz bir şekilde çalışıyor teşekkürler konu kilit.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt