Neler yeni

Jailbreak kaldırma ve Tertemiz Geri Kurma

67MustanG

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar JBTR ailesi.. İphone 5s ios 11.1.1 Electra jb yüklü cihazımda. Cihazımdan jailbreakı komple kaldırıp hiçbir tweak vs olmadan yani tertemiz jb nasıl kurabilirim? Jb kaldırıp geri kurduğumda içinde eski jb dosyalarımdan veya repolarımdan kalıntılar oluyor ve hata veriyor

Cihaz
iphone 5s
Sürüm
11.1.1

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Merhabalar JBTR ailesi.. İphone 5s ios 11.1.1 Electra jb yüklü cihazımda. Cihazımdan jailbreakı komple kaldırıp hiçbir tweak vs olmadan yani tertemiz jb nasıl kurabilirim? Jb kaldırıp geri kurduğumda içinde eski jb dosyalarımdan veya repolarımdan kalıntılar oluyor ve hata veriyor
SemiRestore 11 Lite ( 11.x - 11.1.2 )

Alternatif:

Son düzenleme:

67MustanG

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cydia impactor ile cihaza yükle
electraremover.ipa yı attıgımda cıhazda jb olacakmı acaba su anda jb yok cıhazda ipayı yukledım beyaz ekrandan baska bırsey gelmıyor cunku

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
electraremover.ipa yı attıgımda cıhazda jb olacakmı acaba su anda jb yok cıhazda ipayı yukledım beyaz ekrandan baska bırsey gelmıyor cunku
Adından da anlaşılacağı üzere Electra yı kaldırmak için yapılmış bir ipa bu. Rollectra kullanın (bazı kullanıcılar Elmada kalmış) risk sizin yani

67MustanG

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Adından da anlaşılacağı üzere Electra yı kaldırmak için yapılmış bir ipa bu. Rollectra kullanın (bazı kullanıcılar Elmada kalmış) risk sizin yani
toparlamaya calısayım... jb kaldırdım daha sonra electraremover.pa yı yükledim installing cydıa dedi bekliyorum su an telefonda ne cydıa var ne electra var jb kalktı yanlız cydıadan yukledıgım gamegemıos adında br uygulama var sılınmıyor anlamadıgım sey: electraremover.ipa bana su an ne yapıyor :)) ve ne ısıme yarayacak

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Electra yüklüyken electraremover cihazdan electrayı kaldırır. Cihaza bi restart çek olan beyaz simgeli uygulamalar gider. Ben yerinde olsam rollectra ile cihazı komple sıfırlarım

67MustanG

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Electra yüklüyken electraremover cihazdan electrayı kaldırır. Cihaza bi restart çek olan beyaz simgeli uygulamalar gider. Ben yerinde olsam rollectra ile cihazı komple sıfırlarım
komple dediğiniz fotoğraflar uygulamalar vs herşey mi? rollectra yı sıtedenmı indirmeliyim gene ipa dosyasımı bırde

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
komple dediğiniz fotoğraflar uygulamalar vs herşey mi? rollectra yı sıtedenmı indirmeliyim gene ipa dosyasımı bırde
Evet herşeyi yedekle tamamen sıfırlarsın. Ayrıca rollectra için forumda konusu var ordan neyi nasıl yapacağına iyice bak yap sonra elma yersin ;)

67MustanG

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
peki tamam cevaplayan herkeze teşekkürler
Mesaj düzenlendi:

Evet herşeyi yedekle tamamen sıfırlarsın. Ayrıca rollectra için forumda konusu var ordan neyi nasıl yapacağına iyice bak yap sonra elma yersin ;)
peki ben su anda telefona jb kuramıyorum electra da beyaz sayfa harıcınde hıcbırsey gelmıyor :okok::okok: nasıl yukleyecegım rollectra yı :roto2nuse:

Son düzenleme:

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Rollectra 11.3>x sürümü için @sametsurmeli
Dostum hard reset ardından bir electra dene olmaz ise unc0ver konusu var. O aracı kullan.

67MustanG

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Rollectra 11.3>x sürümü için @sametsurmeli
Dostum hard reset ardından bir electra dene olmaz ise unc0ver konusu var. O aracı kullan.
Merhaba dün gece denedim başıma gelenleri anlatayım bir yolu olmalı cunku cozmenın..
Hard reset attım cihaza açıldı electra ama please wait 2/3 de kaldı siyah ekrana döndü kaldı.. Sonra dediğiniz unc0ver aracını indirdim oda yüklerken bir hata verdi birazdan resim atacağım..
Mesaj düzenlendi:

470D4619-F895-4EAB-8F3E-9C252BBC46C2.pngUnc0ver ın verdiği hata bu.. ucak modunda yapıyorum konuda denildiği gibi,şimdi sorum şudur unc0ver jailbreak yaparken electrayı telefondan kaldırmalı mıyım? Birde unc0ver jb yaptıktan sonra komple jb kaldırabilirmiyim?
Mesaj düzenlendi:

108A747F-CA4B-45B6-9ED6-0339359D4C30.pngElectrayı kaldırıp denediğimde ise böyle bir hata alıyorum
Mesaj düzenlendi:

Konu çok dağıldı konuyu kaldırabilirsiniz

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt