Neler yeni

Jailbreak kaldırınca güncelleme

SamoeJX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar 12.4.1 ile jailbreak yapsam(uncover) sonradan jailbreak’i kaldırıp telefonu ios 13 güncelleme şansım var mı? Bu mutlaka önceden sorulmuştur. Bi yönlendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Cihaz
6s
Sürüm
12.4.1

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar 12.4.1 ile jailbreak yapsam(uncover) sonradan jailbreak’i kaldırıp telefonu ios 13 güncelleme şansım var mı? Bu mutlaka önceden sorulmuştur. Bi yönlendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Evet güncelleme yapabilirsiniz.

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Restore rootfs açık halde jailbreak yapın kaldırılır öyle
Uygulamalar ve veriler silinmiyor mu bu yöntemle. Bendede ios 11.3.1 var elektra güncelllemek istiyorum ama uygulama ve verileri silinmesini istemiyorum hocam

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Uygulamalar ve veriler silinmiyor mu bu yöntemle. Bendede ios 11.3.1 var elektra güncelllemek istiyorum ama uygulama ve verileri silinmesini istemiyorum hocam
RootFS işlemi ile sadece yüklediğin tweakler silinir...

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
RootFS işlemi ile sadece yüklediğin tweakler silinir...
Doğrumu anladım yani bu yöntemi yapsam jailbreak kaldırıp sonra telden ip6 için son sürüme yükselte bilirmiyim hocam..

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Doğrumu anladım yani bu yöntemi yapsam jailbreak kaldırıp sonra telden ip6 için son sürüme yükselte bilirmiyim hocam..
RootFS ile Sadece tweakler silinir bu doğru...

son sürüme yükseltmenin tweaK silme veya Jailbreak silme ile alakası yok...

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
iPhone 7, 12.4 unc0ver JB'yi aşağıdaki konu yardımı ile kaldırıp iOs 13 e güncelledim ve bir problem yaşamadım.

Eğer sıkıntısız bir şekilde restore edersen bir sorun yaşama ihtimalin oldukça düşüktür.

Tips
Tips
Üst Alt