Neler yeni

jailbreak filza cydia hata sorunu

yasin487

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ios 14.4 iphone x jailbreaklı cihazıma bir sebepten ötürü filza içindeki dosyaların büyük bir bölümü tahrip oldu silindi. Şimdi ise hiçbir uygulama çalışmıyor telefon arama dahi yapılmıyor, telefonu kapatma kombinasyonu dahil olmuyor. Korkmaya başladım :) sizlerden sorunuma çözüm konusunda destek olmanızı rica ediyorum

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ios 14.4 iphone x jailbreaklı cihazıma bir sebepten ötürü filza içindeki dosyaların büyük bir bölümü tahrip oldu silindi. Şimdi ise hiçbir uygulama çalışmıyor telefon arama dahi yapılmıyor, telefonu kapatma kombinasyonu dahil olmuyor. Korkmaya başladım :) sizlerden sorunuma çözüm konusunda destek olmanızı rica ediyorum
Tek çözüm maalesef restore etmeniz.hazır imzalar da açıkken I Tunes ile dfu moda da telefonu restore edip telefonu yeni I Phone olarak tekrar kurun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

yasin487

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
teşekkür ederim bir deneyelim umarım hallolur :)

yasin487

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Efendim çok teşekkür ederim restore işlemi yapıldı. Cihaz kendine geldi ve hiçbir bilgi gitmedi çok şükür. Ancak tekrar jailbreak yap mak istiyorum bir hata ile karşılaşıyorum. Bu konudada yardımcı olabilirseniz çok mutlu olacağım.. Teşekkürler

Tips
Tips
Üst Alt