Neler yeni

Jailbreak Bypass Tweak ve Tivibu Go hk.

nobren_berkay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar Cihazımda TivibuGo uygulamasını cihaz jb aktif iken açabiliyorum ancak jb etkin iken açamıyorum. Liberty Lite kurdum ancak sorun düzelmedi başka İos 12.4 için jb bypass yapabileceğim bir tweak var mı ?

wolfdr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar Cihazımda TivibuGo uygulamasını cihaz jb aktif iken açabiliyorum ancak jb etkin iken açamıyorum. Liberty Lite kurdum ancak sorun düzelmedi başka İos 12.4 için jb bypass yapabileceğim bir tweak var mı ?
Shadow denediniz mi?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kardeş Liberty, Unsub, Shadow hiçbiriyle aşılmıyor. Ne yapıcaz şaşırdık.
@efsane6 @Se7Touch

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Shadow yükledim Applications dan tivibugo yu açtım Filter dynamic linker den de açtım tivibuyu tekrar ana menüden automatic generate yi açıp üstünde ki generate file map e tıklıyosun o kdar sonra açılıyo

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Shadow yükledim Applications dan tivibugo yu açtım Filter dynamic linker den de açtım tivibuyu tekrar ana menüden automatic generate yi açıp üstünde ki generate file map e tıklıyosun o kdar sonra açılıyo
Teşekkürler kardeş, tivibu go sayenizde oldu, aynı yöntemle yemek sepetini yapayım dedim, yemek sepeti olmadı.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Teşekkürler kardeş, tivibu go sayenizde oldu, aynı yöntemle yemek sepetini yapayım dedim, yemek sepeti olmadı.

Olabilir abi o kısmını bilemiyorum açıkcası 🤗

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Aynısını yapıyorum bende açılmıyor, giriş ekranında kalıyor. Atladığım bir yermi var anlamadım. Ayar kısmını anlatırmısın lütfen birsürü menusu var shadow un. Uncover 3.5.6 ile jb yaptım. Farkeder mi? 3.7.0 çıktı malum.

Yemeksepeti bende jb hatası hiç vermedi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
shadow var onu dene
Shadow deniyorum ama tivibu giriş yapmıyor. üstte arkadaşlar yapmış, ayarları dedikleri gibi yaptım bende olmadı. Biryeri atlıyorum heralde shadow da birsürü ayar var.

Son düzenleme:

heikkonen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Shadow deniyorum ama tivibu giriş yapmıyor. üstte arkadaşlar yapmış, ayarları dedikleri gibi yaptım bende olmadı. Biryeri atlıyorum heralde shadow da birsürü ayar var.

Ben de yapamadım aynı şeyleri deneyerek. Farklı bir çözümü olan var mı?

trueson65

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
A-Bypass tweak

Pegasus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Papara uygulamasına jailbreak algıladığı için geçemiyorum. Bütün tweakleri denedim hiçbiri olmadı farklı bir çözümü olan var mı ?

Sürüm: ios 12.4
Uncover sürüm : 3.8.0
Cihaz : Iphone 6s

Ekli dosyalar

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Papara uygulamasına jailbreak algıladığı için geçemiyorum. Bütün tweakleri denedim hiçbiri olmadı farklı bir çözümü olan var mı ?

Sürüm: ios 12.4
Uncover sürüm : 3.8.0
Cihaz : Iphone 6s
Shadow tweak yanında bunu da yükleyin, bende tivibu bu yöntemle açıldı ama shadow da açık olacak. Bende bu şekilde oldu.

Tweak: KernBypass
Repo:
Fiyat: Ücretsiz
Açıklama: Bir çok bypass detection tweakinin yanı sıra özellikle Papara kullananlar için tavsiye ediyorum. Şu ana kadar papara uygulamasını açabilen tek detection tweaki.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt