Neler yeni

Jailbreak aktif edince bazen telefon ısınıyor

berhanknbr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iPhone 6s 12.1.1 unc0ver 3.2.1 kullanıyorum. Tek denemede jailbreak aktif ediyor fakat; bazen jb aktif edince telefon aşırı ısınıyor. Nedeni nedir?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone 6s 12.1.1 unc0ver 3.2.1 kullanıyorum. Tek denemede jailbreak aktif ediyor fakat; bazen jb aktif edince telefon aşırı ısınıyor. Nedeni nedir?
Ahh işte bu ısınmaların nedenini bir bilebilsek.bende de aynı sıkıntı var birazcık nette dolaşsam az bir telefonu kurcalasam home tuşunun olduğu yerden ısınmaya başlıyor uyuz telefon.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cocoatop tweakini indirip neler ram, cpu yiyor ona bak bi.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Açıkçası arkadaşa katılıyorum. İlk çıktığından beri kullanıyorum aşırı memnunum. Hiç bir sorun yok.

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cihazın internet hızında da laglar oluşturuyor online oyunda jb kapalı iken 65-75 arası olan Ping jb aktifken 160-215 lerden inmiyor defalarca denedim sonuç aynı jb sayesinde arka planda birileri int üzerinden bir işler çeviriyor bence

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aynı ısınma sorunu bende de var succesiondan kaynaklandığını söyleyen.Arkadaşlar var burda ki ısınma sorunu yaşayan arkadaşlar succesionla hiç cihazlarını sıfırladı mı ?

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben succession ile 2 kere sıfırladım, beta sürümüyle ve chimera ya geçtim. İkisindede ısınma sorunu yaşamadım. İp6 12.1.1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

berhanknbr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Unc0ver kullanmayın chimera kullanın . Ben chimera'ya geçtiğimden beri rahatladım.
Chimera’ya ilk çıktığında geçmiştim çok sıkıntısı vardı, şuan çözüldümü o sorunlar?
Aynı ısınma sorunu bende de var succesiondan kaynaklandığını söyleyen.Arkadaşlar var burda ki ısınma sorunu yaşayan arkadaşlar succesionla hiç cihazlarını sıfırladı mı ?
Evet, 2 kez succession kullandım, mecburum zaten FR’de parola sorunu var.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben de bir çok kez succession ile restore ettim hiç bir sorun yok. Ki zaten succession restore ediyor cihazı nasıl olacak anlayamadım.

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam tweaklerim aynı eski uncover kullandığım sürüm aynı her şey aynı o zaman ne sebep oluyor sistemin ısınmasına bende ilk kullandığımda hiç bir ısınma problemi yaşamadım durup dururken bir den olmaya başladı yani sebebini bulamıyoruz ne acayip bir şey bu

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam tweaklerim aynı eski uncover kullandığım sürüm aynı her şey aynı o zaman ne sebep oluyor sistemin ısınmasına bende ilk kullandığımda hiç bir ısınma problemi yaşamadım durup dururken bir den olmaya başladı yani sebebini bulamıyoruz ne acayip bir şey bu
Dün bende de oldu. Şarja taktım ama çok az şarj olmuş ve telefon ısınmıştı. CocoaTop ile baktım anlam veremediğim bir dosya tamamen CPU'yu dolduruyordu. Respring attım olmadı. Reboot edip tekrar jb yaptım sorunum düzeldi. Bunu dene bir de. En son olmadı Chiemera'ya geç.

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dün bende de oldu. Şarja taktım ama çok az şarj olmuş ve telefon ısınmıştı. CocoaTop ile baktım anlam veremediğim bir dosya tamamen CPU'yu dolduruyordu. Respring attım olmadı. Reboot edip tekrar jb yaptım sorunum düzeldi. Bunu dene bir de. En son olmadı Chiemera'ya geç.
Hocam denemediğim şey kalmadı her şeyi sildim tekrar kurdum çözüm bulamadım siz succesion hangi sürümüyle sıfırladınız ?

Son düzenleme:

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam denemediğim şey kalmadı her şeyi sildim tekrar kurdum çözüm bulamadım siz succesion hangi sürümüyle sıfırladınız ?
Ben 0.9b6 sürümüyle 2-3 kere restore ettim hiç bir sorun yaşamadım. Restore den sonra yeni cihaz olarak mı ayarladın yoksa geri yükleme yaptın mı yedeklerini ?

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben 0.9b6 sürümüyle 2-3 kere restore ettim hiç bir sorun yaşamadım. Restore den sonra yeni cihaz olarak mı ayarladın yoksa geri yükleme yaptın mı yedeklerini ?
Hayır Hep yeni cihaz olarak yaptım

Tips
Tips
Üst Alt