Neler yeni

itunes yedekleri geri yükleyemiyorum

Sparrow07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
ios 10.2.1 cihazımda anlayamadığım bir uyarı hatası vardı cydia eraserle beraber cihazı jbyi sıfırladım öncesinde cihazı yedeklemiştim fakat şuanda cihaz ios 10.2 sürümüne gerilemiş ve bu yüzden itunes yedekleme bozulmuş olduğu veya iphone ile uyumlu olmadığı için iTunes iphone'u yedekleyemedi diye bir hata veriyor ve Son sürüme güncelleyin diyor bende hazır jb var iken güncelleme yapmak istemiyorum 10.2.1 e geçiş yapabilirmiyim yada yedegimi nasıl geri yüklerim ?

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
denedim ama olmuyor
Konu sahibi @yusuf.ozgul , ona özel mesaj atarak veya o konunun altına yorum yaparak sorununu belirtirsen seve seve yardımcı olacaktır.
Ne hatası verdiğini ekran görüntüsü alıp ona atarsan çok daha hızlı çözüm alabilirsin.

Sparrow07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Teşekkür ederim bir ulaşayım

Konu sahibi @yusuf.ozgul , ona özel mesaj atarak veya o konunun altına yorum yaparak sorununu belirtirsen seve seve yardımcı olacaktır.
Ne hatası verdiğini ekran görüntüsü alıp ona atarsan çok daha hızlı çözüm alabilirsin.

Sparrow07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Aynı sorunu yaşayacak arkadaşlar için; Konudaki işlemi harfi harfine yaparsanız oluyor. Eğerki olmazsa tekrar tekrar deneyin olacaktır bende ilk yaptığımda olmadı tekrar yaptım oldu :D

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Aynı sorunu yaşayacak arkadaşlar için; Konudaki işlemi harfi harfine yaparsanız oluyor. Eğerki olmazsa tekrar tekrar deneyin olacaktır bende ilk yaptığımda olmadı tekrar yaptım oldu :D
Kardeşim görüldüğü üzere konu işine yaramış , fakat konuyu beğenmemişsin :( İşine yarayan konuları beğenmeyi unutma :) İyi forumlar

Sparrow07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Unutmuşum kusura bakma kardeşim eyvallah sağolasın😂👍🏼

Tips
Tips
Üst Alt