Neler yeni

İtunes olmadan pc üzerinden telefona dosya resim .ipa atmak

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar merhaba şirket bilgisayarını kullanıyorum ve İTunes kurmak istemiyorum başka bir yolu var mıdır ?

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba şirket bilgisayarını kullanıyorum ve İTunes kurmak istemiyorum başka bir yolu var mıdır ?
iTools kurabilirsiniz.iTunes kurulu gibi ayarlama yaparak rahatlıkla istediğinizi atıp verilerinizi bilgisayara da kopyalayabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Ssh bağlantısı kurabilirsin winscp

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
En basit yollardan biri de, FileZilla kullanmak. Telefonu bilgisayara bağlamaya gerek kalmadan, IP adresine bağlanarak dosya transferi yapabilirsin. Nasıl kullanılacağını çözemezsen yaz, yardımcı olurum buradan.

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Bunu ssh yardımıyla yapıyoruz zaten :D

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
SSH bağlantısına erişmek için (Putty ile) telefon ve bilgisayarın aynı Wi-Fi ağına bağlı olması gerekli. Ayrıca telefonunda VPN açık olmasın.
Bu arada SSH bağlantısıyla nasıl dosya transferi yapıyorsunuz? @Kn0ax

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam en iyisi imazing , ifunbox, yada syncios gibi 3.parti proğramlar kullanmak iTunes gibi çalışıyor ama iTunes ten daha özgür

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Hocam en iyisi imazing , ifunbox, yada syncios gibi 3.parti proğramlar kullanmak iTunes gibi çalışıyor ama iTunes ten daha özgür
o dediklerin itunes olmadan çalışmıyorum ve şirkette kurulu bir kaç programda itunes yüzünden hata veriyor bu yüzden kuramıyorum.

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iTunes i k
o dediklerin itunes olmadan çalışmıyorum ve şirkette kurulu bir kaç programda itunes yüzünden hata veriyor bu yüzden kuramıyorum.
iTunes i kurup proğramları bi kere açıp tanıttıktan sonra iTunes in tanında kurulan software update gibi yardımcı programslrı Bırakıp sadece iTunes i silerseniz iTunes olmadan da çalışır

Gggggkkkk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ssh’ta scp komutu ile hallediyoruz hocam. bir sürü program var bunu yapan (eğer komut isteminden anlamam ben diyor iseniz - gerçi Windows’ta komut isteminden yapılamıyor diye biliyorum ama)

> scp (dosya yolu) (ssh’lı gönderdiğimiz yol)

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
bunu bana özelden anlatır mısın ?
FileZilla genellikle Hosting dosya transferi yapmak için kullanılır fakat iPhone için de gayet kullanışlı bir program. Bilgisayara yükledikten sonra, CTRL+S yap, Yeni Site butonuna bas, iPhone ismini ver. Sağ tarafta IP adresi yazan yere, telefonunun modemden aldığı IP adresini yazacaksın. Ayarlar > Wi-Fi > Bağlı olduğun ağın yanındaki (i) işaretine basarak öğrenebilirsin. (örn. 192.168.1.100)
FTP yazan yere basıp, SFTP olarak değiştireceksin.
Kullanıcı adı: Root
Şifre: alpine (değiştirmediysen)
Bağlan dediğinde hızlı bir şekilde telefondaki dizine bağlanacaktır. Programa her girdiğinde CTRL+S yapıp, bağlan diyebilirsin.
**Not: Daha öncesinde Putty indirip, telefonun IP'sini yazıp, login as ekranı geliyor mu kontrol et. Ekran gelmiyorsa, Cydia'dan SSH Tunnel gibi bağımlılıklar yüklemek zorundasın. Ekran gelmezse neler gerekli bakarız yine ona.

gamblerhacke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Driver varsa itools itunes olmadan da çalışıyor

Tapatalk kullanarak iPhone 8+ aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt