Neler yeni

iTools

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
iTools v3.3.9.6 İndir

iTools Nedir?

iTools, iOS işletim sistemine erişim sağlamanın yanında bir çok işlemi yapmamıza imkan tanıyan programdır.

iTunes'ın vermiş olduğu seçeneklerden çok daha fazlasını yapmamıza olanak sağlar.
Bunlardan bir kaç tanesini saymak gerekirse;

- Müzik,Resim,Dosya ve Video atıp aynı şekilde cihazda bulunanları bilgisayara aktarma

- Kendi istediğiniz müziği zil sesi yapabilme

- Wifi açıp kapatabilme

- Yedek alıp / Geri yükeleme

- Cihaz hakkında bir çok bilgi vermesi

- Jailbreak'e sahipseniz dosya sistemine erişebilme ve bir çok daha işleme imkan sağlar

Bunlar sadece bir kaç tanesidir bunların dışında bir çok özelliğe sahip.

iTools kullanabilmek için Bilgisayarınızda (Windows) iTunes kurulu olması gerekiyor.

iTunes indirebilirsiniz.

iTools indirebilirsiniz

Not: Linkteki vermiş olduğumuz iTools 3.3.9.6 sürümü nette bulabileceğiniz sorun çıkarmadan çalışan nadir sürümlerden biridir.

Portable Sürümdür kurmanıza gerek yok rar'dan çıkarın ve aşağıdaki resimde görüldüğü gibi iTools klasörü içerisinde bulunan "iTools" uygulamasına tıklayın.
iTools Portable.jpg

"Apple Mobile Device Support" kurulumu yapması gerekebilir bir kaç dk bekleyin kurulum bitince cihazınızı görecektir.

Türkçe iTools İndir:

Önce programı ardından dil yamasını kurun. (Dil yaması kurulum esnasında Antivirüs'ü devre dışı bırakın)

elif50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
iTools iPhone programının Türkçesini indirdim çok teşekkür ederim. Güncel sürümü değilmiş indirdiğim çalışmadı. buradan download yaptım

Son düzenleme:

rafref

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
mac için indirme linki göremedim.

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Portable sürümler farklı bilgisayarda hızlı tıkla çalıştır sürümlerdir.Günlük kullanım için uygun değildir. İ toolsun resmi sitesindeki portable sürüm bulunmamakta, başka sitelerde paylaşılan portable sürümler güvenlik açısından önerilmemektedir.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Portable sürümler farklı bilgisayarda hızlı tıkla çalıştır sürümlerdir.Günlük kullanım için uygun değildir. İ toolsun resmi sitesindeki portable sürüm bulunmamakta, başka sitelerde paylaşılan portable sürümler güvenlik açısından önerilmemektedir.
Hmm öyle mi :) portable diyince aklına ne geliyor bilmiyorum ama bilgin olmadığı konularda yorum yapmak zorunda hissetme kendini. Konudaki program yıllardır bir çok kişi tarafından kullanılıyor. Sorunlu programlar indirilmesin diye kendimiz upload ettik.

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Hmm öyle mi :) portable diyince aklına ne geliyor bilmiyorum ama bilgin olmadığı konularda yorum yapmak zorunda hissetme kendini. Konudaki program yıllardır bir çok kişi tarafından kullanılıyor. Sorunlu programlar indirilmesin diye kendimiz upload ettik.
Resmi portable sürüm değil. Programın resmi sitesinde bulunan kendi portable sürümleri uygulama dosyalarında modifikasyon yapılmadan sunulur. Mesela glary utilities windows için olan programın ayarlar kısmından portable sürüm oluşturuluyor.

Bugrakrkmz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
iTools v3.3.9.6 İndir

iTools Nedir?

iTools, iOS işletim sistemine erişim sağlamanın yanında bir çok işlemi yapmamıza imkan tanıyan programdır.

iTunes'ın vermiş olduğu seçeneklerden çok daha fazlasını yapmamıza olanak sağlar.
Bunlardan bir kaç tanesini saymak gerekirse;

- Müzik,Resim,Dosya ve Video atıp aynı şekilde cihazda bulunanları bilgisayara aktarma

- Kendi istediğiniz müziği zil sesi yapabilme

- Wifi açıp kapatabilme

- Yedek alıp / Geri yükeleme

- Cihaz hakkında bir çok bilgi vermesi

- Jailbreak'e sahipseniz dosya sistemine erişebilme ve bir çok daha işleme imkan sağlar

Bunlar sadece bir kaç tanesidir bunların dışında bir çok özelliğe sahip.

iTools kullanabilmek için Bilgisayarınızda (Windows) iTunes kurulu olması gerekiyor.

iTunes indirebilirsiniz.

iTools indirebilirsiniz

Not: Linkteki vermiş olduğumuz iTools 3.3.9.6 sürümü nette bulabileceğiniz sorun çıkarmadan çalışan nadir sürümlerden biridir.

Portable Sürümdür kurmanıza gerek yok rar'dan çıkarın ve aşağıdaki resimde görüldüğü gibi iTools klasörü içerisinde bulunan "iTools" uygulamasına tıklayın.
Ekli dosyayı görüntüle 74

"Apple Mobile Device Support" kurulumu yapması gerekebilir bir kaç dk bekleyin kurulum bitince cihazınızı görecektir.

Türkçe iTools İndir: Türkçe iTools

Önce programı ardından dil yamasını kurun. (Dil yaması kurulum esnasında Antivirüs'ü devre dışı bırakın)
tr yama linki çalışmıyor müsaitlik çerçevesinde ilgilenirseniz sevinir başarılarınızın devamını dilerim :)

dyermaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
appcake den bir uygulama indirdim itools ile atamıyorum verification failed diyor.

cattleya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Key siz çalışmıyor nasıl çalıştırdınız ?
Mesaj düzenlendi:

iTools iPhone programının Türkçesini indirdim çok teşekkür ederim. Güncel sürümü değilmiş indirdiğim çalışmadı. buradan download yaptım
keysiz çalışmıyor nasıl çalıştırdınız ?

farukzubu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Telefondaki programın ipasını itools ile nasıl alırım. Bir telefondaki programı ipa haline getirip başka telefona atmak istiyorum İki telefonda jb li

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Telefondaki programın ipasını itools ile nasıl alırım. Bir telefondaki programı ipa haline getirip başka telefona atmak istiyorum İki telefonda jb li
Cihazınızdan aldığınız ipa içerisine cihaz Id si işlenir başka bir cihaza yüklediğinizde ipa çalışmaz.

Tips
Tips
Üst Alt