Neler yeni

İstek Tweak :(

zedd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar önceden de açmıstım bir farklı konu şimdi ben "Harpy" tweakini kullanmaktayım wifime bağlananları engellemek için cidden harika bir program ama nete 10 kişi bağlıysa 5 kişi gösteriyor bazı cihazları göstermiyor hani bilgisayarımı telefonu mu falan gösteriyor evdeki insanların kini göstermiyor bana önerebileceğiniz baska güzel calısan sistemi yormayan wifi engelleyici var mı netkilliu demeyin çünkü onu kuruyorum tıklıyorum acılıp hemen kapanıyor yardımlarınız icin sağ olun şimdiden

Cihaz
İphone 6
Sürüm
12.4

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bununla uğraşacağına modem arayüzünden engelle

M

Musteszirat

Guest
netkilliu illegal teelfona yüklesem bir sorun olur mu reposunu yüklemeye çalıştım illegal uyarısı verdi

zedd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bununla uğraşacağına modem arayüzünden engelle
Bugüne kadar hep arayüzden yaptım bunu artık evdekiler biliyor arayüzü falan jb de atmışken çok güzel oldu şu Harpy ama bazı cihazlari göstermemesi cok kötü ya 5 tane gösteriyor en fazla diğer insanlar yok

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben böyle durumlarda wifi mac doğrulamayı açıyorum sadece kendi mac imi kabul ettirip aktifleştirdiğim zaman hepsi düşüyor

zedd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben böyle durumlarda wifi mac doğrulamayı açıyorum sadece kendi mac imi kabul ettirip aktifleştirdiğim zaman hepsi düşüyor
Wifi Mac Doğrulamayı nasıl yapıyoruz bilgi verebilir misin :)

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
O zaman bağlanamazlar, sonra modemi resetlerler. En iyisi şu: kural koymak, sabahın saat 05:59-06:00 arasına 1 dk’lık internet erişim kuralı oluştur o cihazın mac adresi ile, modemin içine girse bile bulamaz o kuralı kolay kolay 😭😭

zedd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
O zaman bağlanamazlar, sonra modemi resetlerler. En iyisi şu: kural koymak, sabahın saat 05:59-06:00 arasına 1 dk’lık internet erişim kuralı oluştur o cihazın mac adresi ile, modemin içine girse bile bulamaz o kuralı kolay kolay 😭😭
:aplastao::aplastao:Güzel fikir ama şu Harpyede bir düşürsem herkesi listeye çok güzel olucakta eksik hep

Tips
Tips
Üst Alt