Neler yeni

İPhone’uma Örgü Kablo Tavsiye Eder Misiniz

mkaanckmkli

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Kendi klasik kablosu girişlerin gibinden kırılmaya başladı sağlam olsun enazından kırılmasın diye örgü kablo almayı düşünüyorum. Öneriyor musunuz ? Öneriyorsanız da marka söyler misiniz.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kendi klasik kablosu girişlerin gibinden kırılmaya başladı sağlam olsun enazından kırılmasın diye örgü kablo almayı düşünüyorum. Öneriyor musunuz ? Öneriyorsanız da marka söyler misiniz.
Sağlam olsun diyorsanız. Bunu inceleyin. Başka yerlerde vardır belki daha ucuza.

Kevlar nedir derseniz
Kevlar, çok hafif karbon kökenli çok sağlam liflerden oluşan bir malzemedir. DuPont firması tarafından 1965 yılında icat edilmiş, patentlenmiş ticari bir markadır. Kevlar günümüzde zırh, sağlam halat yapımı, yanmayan koruyucu giysi yapımında kullanılmaktadır.

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben uzun zamandır kullanıyorum çok sağlam kablolar 2sinide Çin’den almıştım

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Konuyu görünce Eminönü'nde 5 Liraya satılan kablolar geldi aklıma nedense. Şekilli şukulu değil, sade fakat USAMS öneririm. Zamanında AliExpress'ten almıştım, kısa kablosunu. Power bank için ideal, ayrıca kırılma falan da mümkün değil diye düşünüyorum. Kırılacak, bükülecek tarzda değil çünkü.

Son düzenleme:

mkaanckmkli

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Sağlam olsun diyorsanız. Bunu inceleyin. Başka yerlerde vardır belki daha ucuza.

Kevlar nedir derseniz
Kevlar, çok hafif karbon kökenli çok sağlam liflerden oluşan bir malzemedir. DuPont firması tarafından 1965 yılında icat edilmiş, patentlenmiş ticari bir markadır. Kevlar günümüzde zırh, sağlam halat yapımı, yanmayan koruyucu giysi yapımında kullanılmaktadır.
Hocam bu çok pahalı değil mi sağlam biliyorum askerim ben ama :))
Mesaj düzenlendi:

Ben uzun zamandır kullanıyorum çok sağlam kablolar 2sinide Çin’den almıştım
Baseus un 1.8 metrelik olanı var şarjı nasıl uzun sonuçta

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
En iyi kablo ANKER Powerline Plus, Türkiye de distribütörü var GEGA ELEKTRONİK, ayrıca N11 de mağazaları da var

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
ben kullanıyorum çok da memnunum örgü kablodan
burdan alabilrsin

mkaanckmkli

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
cevaplarınız için teşekkür ederim herkese.

asmarena6

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
şuana kadar 3 kere orjinal 2 kere dandik dediğimiz kablolardan aldım. orjinaller 3 aya pörtlerken. çakmaları 2 sinide 1 yıla yakındır kullanıyorum. orjinal hariç ne alırsan al bence

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Evet, maalesef ki durum böyle. Şarj kablosu olsun, kulaklık olsun, 1 yıla kadar bile dayanmıyor. Sürekli evdeyse sıkıntı yok fakat dışarıda da kullanıyorsan çok sıkıntı. @asmarena6

Tips
Tips
Üst Alt