Neler yeni

İphone x yurt dışında alma

Ercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaslar yurt dısından telefon getirmeyi düşünüyorum fakat internette garantılerıyle alakalı ve sim kilitli olarak gelir gibi şeyler yazmışlar. Konuyla ilgili tecrubesi olan paylasabılırmı?

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Daha önce bi arkadaşımda yurtdışından bi cihaz getirtmişti yanlış hatırlamıyorsam pasaport kaydı yaptırabiliyosun. Belli bi ücret karşılığında e devlet üzerinden sizin yada bi akraba arkadaş vs pasaportu üzerinden kaydetmek mümkün

Türkiye de yurtdışı cihazların garantisi maalesef mevcut değil

iphonuscu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Daha önce bi arkadaşımda yurtdışından bi cihaz getirtmişti yanlış hatırlamıyorsam pasaport kaydı yaptırabiliyosun. Belli bi ücret karşılığında e devlet üzerinden sizin yada bi akraba arkadaş vs pasaportu üzerinden kaydetmek mümkün

Türkiye de yurtdışı cihazların garantisi maalesef mevcut değil
Amerikadan gelen cihazlara garanti yok,almanya-ingiltere-fransa ve diğerleri için garanti türkiyede geçerli benim bildiğim.

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Daha önce apple avrupa ülkeleri cihazlarına tr cihazları ile benzer olduklarından dolayı destek veriyordu ama bu geçen yıl kaldırılmış yani hangi ülke olursa olsun tr de garantili sayılmıyorlar. Yinede en doğru cevabı apple müşteri hizmetleriyle görüşerek almak lazım

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
amerikadan getireceğiniz hiçbir cihaza garanti vermiyor apple tr avrupa ülkelerinden alınan cihazlara garanti veriyor ingiltereden aldığım iphone x de sesde aşırı cızırtı vardı yüksek açınca cihaz daha türkiyeye gelmedi için yardımcı olmadılar ama cihaz ülkemizde satılmaya başlanınca değişim yaptılar

jacknjones

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ben 1 ay önce aldım iphone x .. internette dolaşırken buldum bir site.. ilkönce çok fazla güvenemedim açıkçası ama türkiye deki fiyatlar beni yurt dışından almaya zorladı.. iphon x 64 gb almıştım 880 dolara.. 1 hafta içinde de kargım geldi DHL ile.. capitaloshop com diye bir site.. ingiltere bazlı bir site... 1 aydır kullanıyorum hiç bir problemim olmadı.. 3 arkadaşım daha aldı.. onlarda gayet memnun.. bundan böyle yurt dışından getiricem.. 2 yyılda garantim var..telefon orjin herşey orjin daha ne istim... türkiye deki yamyamlara para kaptırmayın gidin yurt dışından alın...
Mesaj düzenlendi:

Daha önce apple avrupa ülkeleri cihazlarına tr cihazları ile benzer olduklarından dolayı destek veriyordu ama bu geçen yıl kaldırılmış yani hangi ülke olursa olsun tr de garantili sayılmıyorlar. Yinede en doğru cevabı apple müşteri hizmetleriyle görüşerek almak lazım
ben aldım dostum yurt dışından..880 dolara iphone x 64 gb..2 yıl garantim var.. sadee pasaporta işlettirdi o kadar.. 1 aydır sorunsuz kullanıyorum.. herşeyim tıkırında.iphone ustalarına da sordum.. herşey tamam dedi.. türkiyedeki adamlara 5 6 bin vericegine git yurt dışından al...
Mesaj düzenlendi:

Amerikadan gelen cihazlara garanti yok,almanya-ingiltere-fransa ve diğerleri için garanti türkiyede geçerli benim bildiğim.
benim iphone x ingiltereden gelme.. internet üzerinde siparis vermiştim.. 2 yıl garantim var.. herşeyim orjinal..apple a da sordum onlar da sıkıntı yok dediler... 64 gb 880 dolara aldım ben.. isteyen olursa yardımcı olurum.. türkiye de ki para avcılarına kaptırmayın paranızı .. yazık günah.. 6 7 bine telefon mu olur...

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
@jacknjones birincisi ürününüzün 2 yıl garantii olması ancak şu şekilde olur 1 yıl uluslararası Apple garantisine ek ithalatçı garantisi, ikincisi ise Amerikada bile 1000 dolara satılan cihazı kim 880 dolara satabilir.

ahmetto

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@jacknjones birincisi ürününüzün 2 yıl garantii olması ancak şu şekilde olur 1 yıl uluslararası Apple garantisine ek ithalatçı garantisi, ikincisi ise Amerikada bile 1000 dolara satılan cihazı kim 880 dolara satabilir.
arabistanda bazi magazalarda 64 gb iphonex 900 950 usd arasi fiyata satiliyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt