Neler yeni

iphone x 12.4 chimeramı unc0ver mi? unc0ver da bir sorunum var ayrıca yardım.

ugur21122

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
sa arkadaşlar .os 12.4 iphone x cihazıma 10 gündür falan unc0ver kuruluydu bi sorunum yoktu reprovision ile otomatik imza da attırıyordum.
taki bugün cihaz boştaydı geldim açmak istedim açılmadı. kendi kendine kapanmış bir şekilde açtım jailbreak gitmişti tekrar yapmak istedim telefondan jailbreak açılmadı anlık açılıp yok oluyordu. imza attiriyim dedim belki onda sorun vardır ipayı indirdim son sürüm kurmak istedim oda olmadı. genel bi sorun varmış. şimdi dfu modda resetledim cihazı 12.4 imza kapanmadan yapiyim dedim. sizce hangi jailbrek yapiyim? unc0ver ise eyer bu sorunumu nasıl çözücem yardım edermisiniz ?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
sa arkadaşlar .os 12.4 iphone x cihazıma 10 gündür falan unc0ver kuruluydu bi sorunum yoktu reprovision ile otomatik imza da attırıyordum.
taki bugün cihaz boştaydı geldim açmak istedim açılmadı. kendi kendine kapanmış bir şekilde açtım jailbreak gitmişti tekrar yapmak istedim telefondan jailbreak açılmadı anlık açılıp yok oluyordu. imza attiriyim dedim belki onda sorun vardır ipayı indirdim son sürüm kurmak istedim oda olmadı. genel bi sorun varmış. şimdi dfu modda resetledim cihazı 12.4 imza kapanmadan yapiyim dedim. sizce hangi jailbrek yapiyim? unc0ver ise eyer bu sorunumu nasıl çözücem yardım edermisiniz ?
Chimera veya unc0ver sorunuza forumda bir çok yanıt bulabilirsiniz. cihaz ve sürümlere göre farklılık gösterdiği görülüyor. Diğer sorunuza gelelim, bunun bir çözümü yok ReProvision ile imzalama sorunuda zaman zaman olabiliyor tabi bu Apple sunucularının bazen imzalamayı durdurmasından kaynaklanıyor. Net bir çözüm istiyorsanız Developer Hesabımıza katılıp 1 yıl sorunsuz, aynı AppStore'den indirilmiş gibi bir IPA'ya sahip olabilirsiniz. Bu ipa'nın bildiğimiz uygulamadan hiçbir farkı yoktur ve silmediğin sürece kalır cihazında.

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Valla eşimde iPhone X iOS 12.4 uncover yüklü iken tlf donuyor vs sıkıntı vardı sıfırladım chimera yükledi sileo şuan süper

iskitli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
hem Chimera hem de unc0ver kurdum , canım sıkıldıkça değiştiriyorum 🤷‍♂️ forumda SnapBack diye arattır. ios 12.4 7+ hiç sorun yaşamadım.
Kurulu tweakler: realcc, ccmodules,ignify, watusi, dleasy, springtomize 4, flame(chimera da çalışmıyor), filza, ReProvision, Ext3nder (chimera da çalışmıyor), Audio Recorder xs. Birde böyle durumlarda cihazı resetlemene gerek yok; Cydia impactor ile unc0ver yada chimerayı tekrardan kur.B635DB61-D565-487E-A5D6-31DC5DE5E633.png

Son düzenleme:

Jusesdfb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
ben geliştirici değilim çokta tweak yüklemem telefonumda Jailbreak olsun birazda kullanımı kolay olsun diyorsan Chimera geç bana daha stabil gibi geliyor.Tabi artıları eksileri farklılık gösterebilir.

3rky3zc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Chimera daha stabil ve hafif bi araç. Cihazı yormaz

anmac12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone SE
iphone se 12.4 sizce 12.2 doneyimmi shsh2 kaydim var vede pil anlaminda hangisi daha stabil?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bir önce ki 8+ cihazımda u0 dan şikayetlerim ğzerine Chimera geçmiştim ve mükemmel bir deneyim olmuştu benim için ardından X e geçip Chimera JB kullandım ardından anlamsız ısınmalar peşimi bırakmadı bu cihazda da u0 aynı performası verdi ikisini de deneyip kararı öyle vermen gerek derim.

anmac12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone SE
sileo 1.4.0 cikmis indirdim daha yeni onceden 1 defa kurmustum icime sinmedi yavas calisiyodu sileo ama 1.4.0 baya hizli suan

Tips
Tips
Üst Alt