Neler yeni

iPhone X 12.1.2 (16C104) Jailbreak hatası.

Turksta

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba bi konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var.
Jailbreakı görür görmez hemen yaptım bir kaç defa denedim yapmak için baya ilerledi fakat 4 cü denememde bi hata verdi ve elmada kaldı :) şuan 3194 hatası veriyor. 12.1.2 aynı versiyon u yüklediğimde kayıt falanda almadım son sürümü yüklesem düzelecek gibi fakat yüklemek istemiyorum bi çözümü varmıdır.
Not: Recovery ve dfu modlarını denedim. Host dosyalarıyla uğraştım biraz bide iTunes i onardım nafile.

Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.1.2

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.1.2 kuramazsınız, itunes ile. Çünkü geçiş izni yok. Shsh kaydiniz varsa geçebilirsiniz, yoksa 12.1.1 beta 3 ipsw dosyasını indirip cihazınıza kurun. tek çıkış kapısı budur sizin için.

mustan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Reiboot diye bir proğram var bir dene istersen.

Turksta

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
12.1.2 kuramazsınız, itunes ile. Çünkü geçiş izni yok. Shsh kaydiniz varsa geçebilirsiniz, yoksa 12.1.1 beta 3 ipsw dosyasını indirip cihazınıza kurun. tek çıkış kapısı budur sizin için.
Tamamdır önce Reiboot ile bi deneme yapayim olmazsa bunu yapıcam. Teşekkür ederim.

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
tsssaverdan 12.1.1 b3 için shsh kaydı alın en azından. bidahakine betanın imzası açık olmayabilir kurtarırsın böylece

Turksta

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
tsssaverdan 12.1.1 b3 için shsh kaydı alın en azından. bidahakine betanın imzası açık olmayabilir kurtarırsın böylece
12.1.2 deyken yedek aldıgım ıcın 12.1.1 b3 kurdugumda yedegı alamıyorum maglesef sızın dedıgınız gıbı shsh kaydını aldım suanda son guncellemeyı yapsam gerı donebılırmıyım yedeklerı hallettıkden sonra ? zip dosyası olarak ındırdım sıteden ECID sectım

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
12.1.2 deyken yedek aldıgım ıcın 12.1.1 b3 kurdugumda yedegı alamıyorum maglesef sızın dedıgınız gıbı shsh kaydını aldım suanda son guncellemeyı yapsam gerı donebılırmıyım yedeklerı hallettıkden sonra ? zip dosyası olarak ındırdım sıteden ECID sectım
Son sürümden kastınız 12.1.4 ise hayır şuanlık geri dönemezsiniz o sürüme geçerseniz eğer.

Dönebilmeniz için bulunduğunuz sürümde JB olmalı ki Nonce ayarlanabilsin.

Tips
Tips
Üst Alt