Neler yeni

iPhone Isınma Sorunu.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar merhaba. Telefonum 6s yeni batarya taktım. 11.4.1 iOS sürümü. Bir konuşma yaptığımda bile telefon ısınıyor. Şarjı hızlı gidiyor anlayamıyorum. Anakartında problem olabilir mi? Ya da başka neyden dolayı bu ısınma problemini yapabilir ?

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
1800 TL 64 GB :)
Mesaj düzenlendi:

11536

Son düzenleme:

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Cihazın durumu hiç iyi değil olanı düzeltmek yerine direk bi succession tavsiye ederim

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
anakartı bozulmuş diyon bide 1000 veririm bozulmadan sat bana
Mesaj düzenlendi:
Bi dosya indirip tekrar sonucu paylaşır mısın? Yüksek boyutlu bir dosya indirirken bakar mısın?

Mhmmd34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Geçmiş olsun.
Arkadaş zor durumda lütfen fırsatçılık yapmayalım yardımcı olacak var ise lütfen yardımcı olalım

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Teşekkür ederim. Boş yapıyor işte aklı sıra boşver :) Telefonu çöpe atarım gerekirse :) Anakart arızalarında ısınma sorunu olabilir mi?

Mhmmd34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Kardeşim pek anlamam ama telefonu son sürüme yükselt derim jailbreak şart değil ya telefon önemli belki iş görür

realityisanillusion

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
cihaz 5s ve aşırı ısınma oluyor kılıfsız kullanmak ölüm gibi. dedim hani eski cihaz yetersiz kalıyor da ısınıyor ama yok. arkada yalnızca müzik açıkken bile efsane derecede ısınıyor. var mı bu sorunu yaşayan?

Udenizcirpan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
cihaz 5s ve aşırı ısınma oluyor kılıfsız kullanmak ölüm gibi. dedim hani eski cihaz yetersiz kalıyor da ısınıyor ama yok. arkada yalnızca müzik açıkken bile efsane derecede ısınıyor. var mı bu sorunu yaşayan?
Aynı sorunu yaşıyorum

Sibraius

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
o ram kullanımını işlemciyi gösteren programın adı nedir?

Tips
Tips
Üst Alt